uk
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

16789

Захід партнерів: II український форум операторів ринку косметичної продукції та дезінфекційних засобів


Український форум операторів ринку косметичної продукції та дезінфекційних засобів проводиться за ініціативи Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»® AMOMD® з акцентом уваги на регуляторний та економічний аспект функціонування даних ринків. Цей форум покликаний надати виробникам, постачальникам, дистриб'юторам та імпортерам косметичної продукції та дезінфекційних засобів можливість для участі у професійній дискусії, обговорення актуальних регуляторних питань, спілкування і обміну цінним досвідом з ведення бізнесу у сучасних COVIDних реаліях.

Керуючий партнер Правового Альянсу Дмитро Алешко візьме участь у Форумі із оглядом актуальних регуляторних питань галузі.

Програма форуму доступна за посиланням.

Увага! Оформлення участі проводиться ЛИШЕ через сайт Форуму.

Контакти організаторів форуму:

  • ТОВ «УкрКомЕкспо»: тел.: +38 (044) 585-97-10,внурт. 312, +38 (099) 613-49-63, e-mail: conference@ukrcomexpo.com
  • Асоціація «Оператори ринку медичних виробів», AMOMD: тел.: +38 (044) 360-63-26, e-mail: inbox@amomd.com

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї