uk
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

28990

Вебінар «Іноземні представництва фармкомпаній в Україні: актуальні питання статусу, оподаткування, організації діяльності»

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує взяти участь у вебінарі «Іноземні представництва фармкомпаній в Україні: актуальні питання статусу, оподаткування, організації діяльності».

РЕЄСТРАЦІЯ

Що варто врахувати нерезиденту при відкритті представництва в Україні? На що звертати увагу? Які можливі підходи до оподаткування такої діяльності? Яка остання практика підходів податкових органів до представництв нерезидентів? Які виникають проблеми та ризики, з чим це пов'язано? З чим стикаються представництва фармкомпаній в цьому зв'язку? На ці питання дадуть відповіді партнер ЮК “Правового Альянсу” Олексій Бежевець та старший юрист Віталій Савчук.

Цільова аудиторія: до участі запрошуються топ-менеджери, керівники юридичних департаментів та інших підрозділів фармацевтичних компаній.

Дата: 4 квітня 2018 р. 12:00 - 13:00

Місце: онлайн

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ:

  • Способи організувати присутність нерезидента в Україні . Постійне (комерційне) і непостійне представництво. Можливі підходи до оптимізації діяльності.
  • Фактори, які впливають на визнання представництва постійним.
  • Оподаткування нерезидента в залежності від типу представництва.
  • Розрахунок прибутку постійного представництва.
  • Представництво і ПДВ.
  • Ризики, які несуть непостійні представництва фармацевтичних компаній з точки зору оподаткування. Підходи ринку до зниження ризиків.
  • Представництво як спосіб податкового структурування бізнесу. Міжнародні тенденції.

Робоча мова: українська.

Вартість участі – безкоштовно.

Через обмежену кількість місць реєстрація проводитиметься за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (що зумовлена технічними рамками).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтесь до менеджера з маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або за електронною поштою grin@l-a.com.ua.

Будемо раді бачити вас серед слухачів вебінару.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї