uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

43106

UKRAINIAN PHARMACEUTICAL CONGRESS 2022


Дату буде оголошено пізніше

Ramada Encore Kiev, Столичне шосе, 103

Які чинники впливатимуть на діяльність фармкомпаній у 2022 році? Які важливі сигнали подає ринок? Як зберегти рівновагу у турбулентності? Який шлях обрати – протистояння, протидію чи адаптацію до зовнішніх факторів?

Ukrainian Pharmaceutical Congress стає провідним майданчиком для обговорення широкого кола питань, які турбують представників індустрії. Це можливість ознайомитися з нововведеннями й останніми змінами у фармацевтиці та отримати практичну інформацію для прийняття стратегічно важливих рішень, необхідних для успішної діяльності фармацевтичних компаній в Україні.

Щорічний фармацевтичний конгрес створений, щоб об'єднати кращих фахівців індустрії для відкритого спілкування на найгарячіші теми та обміну досвідом. Традиційно, спікери пропонують надактуальний галузевий контент для палких дискусій, провідні гравці ринку вже готують інсайти бізнесу та ексклюзивні кейси, якими охоче поділяться з учасниками, а цікаві гості забезпечать корисний бізнес-нетворкінг.

Лише концентрована інформація про тренди, виклики й перспективи галузі у формі панельних дискусій.Ключові теми для обговорення:

  • МЕДИЧНА РЕФОРМА: поточний стан і вплив на фармацевтичну галузь у 2022 р.
  • ЗАКУПІВЛІ та РЕІМБУРСАЦІЯ: на що вказують дорожні знаки – нововведення та наслідки
  • КОНКУРЕНЦІЯ на ФАРМРИНКУ: the great battle чи помірне посилення боротьби?
  • ІНСАЙТИ ГАЛУЗІ: виклики сьогодення та прогнози від лідерів ринку
  • ЕКСКЛЮЗИВНІ КЕЙСИ: як убезпечити бізнес

Долучайтеся до важливої події для ключових менеджерів у фармацевтиці та зробіть вдалу інвестицію у підвищення ефективності вашого бізнесу.

Організатор:

Юридична фірма "Правовий Альянс"


Зареєструватись


Змістовно про найважливіше у фармі

Повну програму буде розміщено найближчим часом.

08.45 - 09.30 Реєстрація

9:00 - 9:30 Кава з експертом

09.30 - 11.15 Панель 1: МЕДИЧНА РЕФОРМА 2022. ПЛАНИ НА 2023 РІК

11.15 - 11.30 Кава-пауза

11.30 - 13.00 Панель 2: ЗАКУПІВЛІ 2022. РЕІМБУРСАЦІЯ

13.00 - 13.45 Обід

13:45 - 15:30 Панель 3. ДІАЛОГ ІЗ БІЗНЕСОМ – ПРОГНОЗИ ВІД ЛІДЕРІВ РИНКУ

15.30 - 15.45 Кава-пауза

15:45 - 17:30 Панель 4. ВИКЛИКИ НА ФАРМРИНКУ. КОНКУРЕНЦІЯ, ПОДАТКИ. ПОСИЛЕННЯ КОНТРОЛЮ

17:30 - 18:00 Підбиття підсумків30+ спікерів

Участь у Конгресі беруть провідні експерти у галузі фармацевтики та правового супроводу, професіонали в області медицини і охорони здоров'я, представники державних органів й парламентарі, топ-менеджери провідних національних і міжнародних фармацевтичних компаній, представники медичних закладів і професійних асоціацій.

Зокрема, до обговорення останніх змін та перспектив галузі запрошено представників Комітету ВРУ з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, Національної служби здоров'я України, ДП Електронне здоров’я, ДП Медичні закупівлі України, багатопрофільних лікарень та фармкомпаній.200+ гостей

Це топ-менеджери провідних національних і міжнародних фармацевтичних компаній – керівники і директори представництв, регіональні менеджери, директори з юридичних питань та комплаєнс, комерційні директори, менеджери з маркетингу та розвитку бізнесу, медичні директори й директори з якості, тендерні спеціалісти, а також голови професійних асоціацій та фахових комітетів бізнес-асоціацій.

Серед компаній, які багаторазово брали участь в Конгресі: AbbVie, Adamed Pharma, Alkaloid, Alvogen, AstraZeneca, Baxter, Bayer, Biocodex, Delta Medical, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals, Glenmark, Jadran, KRKA, Orion Corporation, Roche, Servier, Takeda, Teva, Valeant Pharmaceuticals, Woerwag Pharma, Аббот, Асіно Україна, Берінгер Інгельхайм, Берлін-Хемі / А. Менаріні Україна, Біофарма, Дарниця, Індар, Лекхім, Ново Нордиск, Польфарма, Санофі-Авентіс Україна, ФАРМАК, ЮРіЯ-ФАРМ та ін.Вартість та реєстрація

Вартість участі у заході – 11 900 грн (офлайн), 10 000 грн (онлайн).

Для клієнтів ЮФ "Правовий Альянс", а також для представників партнерів – знижка 20%.

При реєстрації більше двох учасників від однієї компанії, кожному наступному учаснику (3-му, 4-му і т. д.) надається знижка 30%.

Реєстрація учасників і акредитація ЗМІ: news@l-a.com.ua.

Робочі мови конгресу: українська, російська. Синхронний переклад на англійську.

ЗареєструватисьРеєстрація, акредитація, оплата участі

Івент-партнер: GB17 – Garden of Brands

Наталія, +380 67 445 77 84, Тетяна, +380 67 710 97 07

news@l-a.com.uaЗареєструватись

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї