uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

31183

Підсумкова конференція «ФАРМБІЗНЕС: ВИСНОВКИ 2015 - ОЧІКУВАННЯ 2016»


Фармацевтична регуляторика, Антимонопольне та конкуренційне право ,Податкове право, Вирішення спорів, Право інтелектуальної власності, Трудове право, Реклама і промоція, Розробка ЗУ "Про лікарські засоби",Антикорупційний комплаєнс та ділова етика
Докладчики: Віталій Савчук, Олексій Бежевець, Андрій Горбатенко, Ілля Костін,Олександр Бондар, Анатолій Меньшиков, Ірина Шляховська, Дмитро Алешко,Лідія Санжаровська-Гурлач, Наталія Модленко

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ДОПОВІДАЧІВ ЗАХОДУ

ФОТОЗВІТ


Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас відвідати підсумкову конференцію «Фармбізнес: Висновки-2015, Очікування-2016» - щорічний захід для представників фармацевтичної галузі, що сфокусований на регуляторних аспектах фармацевтичного бізнесу та інших юридичних тенденціях фармринку.

Дата: 29 січня 2016 року Тривалість: 09.00 - 18.00

РЕЄСТРАЦІЯ: http://legalalliance.com.ua/ukr/actual_events/482.html

Традиційно фахівці нашої Компанії присвячують один робочий день, щоб у рамках Підсумкової конференціївідповісти на юридичні питання наших Клієнтів в самих різних областях - від податків до промоції.

ЦЯ КОНФЕРЕНЦІЯ - КВІНТЕСЕНЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ЗНАНЬ, ЩО НЕОБХІДНІ КОЖНОМУ МЕНЕДЖЕРУ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ КОМПАНІЇ.

ЗАРЕЗЕРВУЙТЕ ЦЮ ДАТУ І ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОГО ЗАХОДУ!

Місце проведення: RAMADA ENCORE KIEV, Київ Ballroom (м Київ, Столичне шосе, 103).


Щоб ознайомитися з програмою заходу, будь ласка, натисніть на кнопку "AGENDA" або перейдіть за посиланням.


Цього року ми очікуємо понад 150 учасників, що представляють фармацевтичну галузь, профільні засоби масової інформації, недержавні організації, професійні асоціації, а також представників від регуляторів галузі.


ФІНАНСОВІ УМОВИ:

Вартість (грн.)

Загальна вартість (грн.)

3750

Льготна вартість (грн.) – 20% знижка*

Для клиєнтів ЮК «Правовий Альянс» та за квотами нашіх партнерів, а також третій і подальші участникі від однієї компанії, що оформлюються однією заявкою

3000

* Знижки не сумуються.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або електронною поштою duginova@l-a.com.ua.


НАШІ ПАРТНЕРИ

МИ РАДІ БУДЕМО БАЧИТИ ВАС І ВАШИХ КОЛЕГ У ЧИСЛІ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ!Фотогалерея:


Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї