uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

9367

Круглий стіл «Нюанси правового регулювання забезпечення доступності лікарських засобів»

4 квітня п.р. з 17:00 до 19:00 Асоціація правників України запрошує вас взяти участь у Круглому столі Комітету з фармацевтичного права для обговорення постанови КМУ від 17.03.2017 № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів».

Серед основних завдань цього нормативного акту є зняття напруги, що виникла на фармацевтичному ринку в сфері цінового регулювання деяких препаратів для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу й бронхіальної астми, а також врегулювання механізму реімбурсації вартості таких препаратів для населення, який має запрацювати вже з 1 квітня 2017 р.

Під час дискусії учасники зможуть дізнатись особливості програми реімбурсації, здійснення державного цінового регулювання та внутрішнього реферування, передбачених згаданою Постановою, а також обговорити можливі напрямки доопрацювання та змін у цій сфері.

УВАГА! Якщо Ви бажаєте приєднатись до заходу у якості експерта, будь ласка, напишіть нам на адресу: komitet@uba.ua.

Модератор:

  • Ілля Костін, голова Комітету АПУ з фармацевтичного права, партнер ЮК «Правовий Альянс»

Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників. Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 49-А, Inveria Flow Space.


За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа –Вікторія Доценко.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї