uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

29058

Госпітальні закупівлі 2020. Національний перелік. Реімбурсація (UPDATE)Вебінар 14 травня 2020 року

12:00 - 15:00, онлайн*


Другий етап медичної реформи стартував – минає місяць, проте чи відбуваються трансформації, як працює нова система фінансування, і які наслідки відчутні вже зараз?

Як впливають прийняті у 2020 році нормативно-правові акти на роботу фармацевтичних компаній та здійснення закупівель?

Які зміни відбуваються із Національним переліком лікарських засобів та реімбурсацією?


Юридичні експерти з питань фармацевтичного регулювання компанії "Правовий Альянс" запрошують взяти участь у вебінарі та розібратись із сьогоднішньою ситуацією разом.

"Події розвиваються в такому темпі, що знання, актуальні на 01 січня 2020 р., є абсолютно неактуальними станом на 01 травня 2020 р. Відвідавши вебінар, Ви отримаєте свіжу інформацію щодо регулювання фармацевтичного ринку і закупівель в 2020 р. Така інформація дозволить планувати свої активності на найближчий час. Про більш далеке планування годі й говорити", – коментує експерт і спікер вебінару Дмитро Алешко.

Для кого вебінар цікавий: керівники фармацевтичних компаній, дистриб'ютори, керівники департаментів із закупівель, юристи.

Максимум корисної інформації у карантин! Готуйтесь отримати відповіді на питання, що сьогодні надзвичайно турбують індустрію, і будьте завжди напоготові змін.


ПРОГРАМА

12:00 - 14:30 Питання вебінару:

  1. Старт медичної реформи вторинного рівня і високоспеціалізованої медичної допомоги: короткі підсумки
  2. Фармрегулювання: нормативно-правові акти, прийняті в 2020 році, їх вплив на фармацевтичний сектор
  3. Міжнародні закупівлі 2020: яка перспектива?
  4. Закупівлі через ДП «Медичні закупівлі України» vs тендерний комітет МОЗ України
  5. Договори керованого доступу (МЕА)
  6. Національний перелік і номенклатура
  7. Реімбурсація
  8. Регіональні закупівлі 2020

14:30 - 15:00 Питання та відповіді**


СПІКЕР

Дмитро Алешко, партнер ЮК "Правовий Альянс". Займається юридичною практикою понад 25 років і є одним з провідних експертів в Україні в сферах правового регулювання індустрій охорони здоров'я, фармацевтики і медичних виробів.


РЕЄСТРАЦІЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ

Робочі мови семінару: українська, російська.

Вартість участі: 2300 грн. Для клієнтів ЮК "Правовий Альянс" – знижка 20%.

Попередня реєстрація учасників і акредитація ЗМІ обов'язкова.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтесь електронною поштою news@l-a.com.ua або телефоном +380 67 445 7784 (Наталія), +380 67 710 9707 (Тетяна).


Організаційний партнер: Інформаційне агентство "Правотудей".

Івент-партнер: Маркетингова агенція GB17 - Garden of Brands.


Будемо раді онлайн зустрічі з Вами та Вашими колегами.

Цей вебінар не можна пропустити!* Після реєстрації кожному учаснику надається індивідуальний доступ до онлайн трансляції вебінару.

** При бажанні Ви можете задати своє питання спікеру одразу після реєстрації, щоб під час ефіру отримати розгорнуту відповідь.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї