uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

4739

Фармбізнес після революції. Літня конференція ЮК «Правовий Альянс»

Фармацевтична регуляторика, Антимонопольне та конкуренційне право

Докладчики: Віталій Савчук, Олексій Бежевець, Андрій Горбатенко, Олександр Бондар, Наталія Лавренова, Анатолій Меньшиков, Дмитро Алешко, Лідія Санжаровська-Гурлач, , Наталія Модленко

Юридична компанія «Правовий Альянс» запрошує Вас відвідати літню конференцію «Фармбізнес після революції», яка відбудеться 17 липня 2014 року в Києві з 14.00 до 18.00.

Місце проведення: RAMADA ENCORE KIEV (м. Київ, Столичне шосе, 103).

Зарезервуйте ЦЮ ДАТУ І ПРИЄДНУЙТЕСЬ до нашого заходу!

Мова: російська / українська

У ході конференції ми обговоримо перші підсумки законодавчих змін, які довелося пережити фарміндустрії за останніх півроку, а також їх наслідки для представників ринку. Без уваги експертів та учасників конференції не залишаться і плановані законодавчі ініціативи, які торкнуться діяльність фармацевтичних компаній в Україні .

У ПРОГРАМІ:

  1. І ПІВРІЧЧЯ 2014 РОКУ. ФАРМБІЗНЕС ПІСЛЯ РЕВОЛЮЦІЇ. Введення ПДВ на лікарські засоби і вироби медичного призначення. Тенденції у сфері реєстрації лікарських препаратів. Ліцензування імпорту. Контроль якості ЛЗ при ввезенні. Ввезення незареєстрованих ЛЗ під час АТО та багато іншого.
  2. ФАРМРИНОК ПО-ЄВРОПЕЙСЬКИ. Проект Закону «Про лікарські засоби». Спрощення процедури реєстрації деяких ЛЗ. Скасування перереєстрації ЛЗ. Введення обов'язкової сертифікації на відповідність GDP і GPP. Дистанційна торгівля. Повна заборона реклами деяких категорій ЛЗ. Обмеження семплинга і багато іншого.
  3. ЦІНОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ З НІГ НА ГОЛОВУ. Липнева Постанова Кабміну щодо референтного ціноутворення. Новий порядок цінового регулювання на лікарські засоби і наслідки його впровадження для формування ціни на території України. Жорсткість вимог до власників реєстраційних свідоцтв.
  4. ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ ЛЗ І МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ В НОВИХ УМОВАХ. Що ж дійсно змінилося з набуттям чинності Закону України «Про здійснення державних закупівель» у квітні цього року, і чи дозволяє новий Закон ефективно вирішити проблеми, що склалися у сфері закупівель фармацевтичної продукції, в тому числі питань, пов'язаних з формуванням технічної специфікації предмета закупівлі, значним зростанням курсу валюти тощо?
  5. ЗОНИ РИЗИКУ У СФЕРІ КОНКУРЕНЦІЇ: виробник - дистриб'ютор - роздріб. Знижки, бонуси, винагороди. На що звертає увагу Антимонопольний комітет. Приклади розслідувань АМКУ. А також декілька слів про недобросовісну рекламу і конкурентні війни.
  6. ЗМІНИ В РЕКЛАМНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ. Нове регулювання спонсорства теле-радіопередач і програм виробниками та дистриб'юторами лікарських засобів і виробів медичного призначення. Регулювання теле-продажів.
  7. РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ В КРИМУ. Адаптація до нових умов. Господарська діяльність у нових умовах. Трудові відносини. Взаємовідносини з банківськими установами. Майнові права.

Учасники фармринку стали свідками того, що реформа охорони здоров'я не зупиняється. Більше того, вона була переглянута і продовжена. Що готують нам законодавці в майбутньому? Які основні тенденції і зміни на ринку фармацевтики, вектори розвитку фармбізнесу. Ці та інші питання наші експерти розкриють в ході заходу.

ФІНАНСОВІ УМОВИ:

Вартість участі у заході - 1500 грн.
Для клієнтів ЮК «Правовий Альянс», SMD, Cegedim, членів AIPM Ukraine, AMOMD, APCU - 20 % знижка.

З усіх організаційних питань Ви також можете зв'язуватися з менеджерами відділу маркетингу ЮК «Правовий Альянс » за тел. +380 44 280 50 70 або е-поштою pr@l-a.com.ua

МИ БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС І ВАШИХ КОЛЕГ У ЧИСЛІ УЧАСНИКІВ ЗАХОДУ!

НАШІ ПАРТНЕРИ


Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї