uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

КОНФЕРЕНЦІЯ "ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА ФАРМАЦЕВТИКА - 2018. ПРОГНОЗИ ТА ОЧІКУВАННЯ"

14 ГРУДНЯ, 2017

RAMADA ENCORE KIEV. Зала Amsterdam

10.00 - 11.30

МАЙСТЕР-КЛАС. ЗАХИСТ БІЗНЕСУ

Звертаємо Вашу увагу на те, що реєстрація на окремі майстер-класи здійснюється в загальній реєстраційній формі на сторінці Конференції.

Експерти:

В програмі:

  • Підсумки багаторічної практики захисту бізнесу.
  • Зацікавленість у діяльності клієнта з боку правоохороних органів. Якою вона буває та чому. Що слід знати й пам’ятати. На що варто звернути увагу.
  • Слідчі дії. До чого треба готуватися керівникам та юристам in-house, як готуватись до допитів, обшуків.
  • Чи можливе затримання та яким чином це відбувається.
  • Зміни до процесуального законодавства, їх переваги. Новини процесуального законодавства з точки зору повсякденних реалій та практики.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або за електронною поштою duginova@l-a.com.ua

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї