uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Ми завжди маємо потребу у яскравих, професійних і талановитих колегах. Навіть якщо в даний момент немає вакансій, напишіть нам про себе.

Якщо маєш на меті продовжити свій професійний розвиток у юридичній фірмі, пройди оплачуване стажування в LA Law Firm.
Вакансія початкового рівня – помічника юриста – у команді радниці Лідії Санжаровської для кандидатів, які бажають розвиватись в українській юридичній фірмі з нішевим досвідом і топовим рейтингом у сфері охорони здоров’я та фармацевтики
Для посилення практики корпоративного права і фармрегуляторики запрошуємо в команду юриста – впевненого мідла.
Для посилення практики запрошуємо в команду партнера Віталія Савчука юриста – впевненого мідла або вище. Віталій Савчук очолює чотири юридичні практики: інтелектуальна власність, вирішення спорів, податкове і трудове право.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї