uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Про компанію

Юридична компанія «Правовий Альянс» (далі - Компанія) є товариством з обмеженою відповідальністю (ТОВ), зареєстрованим в Україні.

Застереження

Інформація та матеріали, розміщені на сторінках веб-сайту, носять виключно інформативний характер і не є юридичною або іншої професійної консультацією. Компанія не несе відповідальності за будь-які вчинені або недосконалі дії в результаті отримання інформації та/або матеріалів, розміщених на цьому веб-сайті. Для отримання правового висновку, який Вас цікавить, будь ласка, звертайтесь безпосередньо до юристів Компанії.

Авторські права

Інформація та матеріали, розміщені на цьому веб-сайті, включаючи тексти, зображення, фотографії, графіку та елементи дизайну, захищені авторським правом і не можуть бути опубліковані, переведені, оброблені, відтворені будь-яким способом і в будь-якій формі, а також використані іншим чином третьою стороною без письмового дозволу Компанії.

Новини та публікації Компанії можуть відтворюватися в автентичному вигляді в засобах масової інформації за обов'язкової вказівки посилання на ЮК «Правовий Альянс», а при відтворенні в Інтернеті - за обов'язкової вказівки гіперпосилання на http://www.legalalliance.com.ua. Для публікацій також обов'язковим є зазначення імені та прізвища автора та його посади в Компанії.

Запити, пов'язані з використанням об'єктів авторського права, розміщених на цьому веб-сайті, будь ласка, направляйте на dokuchaeva@legalalliance.com.ua.

Гіперпосилання на інші веб-сайти

Даний Веб-сайт містить посилання на інші Веб-сайти, які не підтримуються Компанією. Крім того, інші Веб-сайти також можуть містити посилання на даний Веб-сайт. Компанія не несе відповідальності за зміст цих Веб-сайтів, як не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки чи шкоду, що виникають у зв'язку зі змістом цих Веб-сайтів. Будь-які посилання на інші Веб-сайти здійснюються для Вашої зручності як користувача даного Веб-сайту, і не мають на увазі схвалення Компанією даних Веб-сайтів або асоціації з їх діяльністю. Компанія не несе ніяких обов'язків і відповідальності за використання третіх Веб-сайтів, які Ви відвідуєте і використовуєте на свій страх і ризик. Будь-яка третя сторона, яка хотіла б встановити гіперпосилання на цей Веб-сайт, повинна попередньо повідомити Компанію про свій намір. Компанія може відмовити у дозволі на розміщення гіперпосилання на даний Веб-сайт. Однак якщо Компанія дає свій дозвіл на такі гіперпосилання, вона не несе ніяких зобов'язань щодо встановлення взаємних гіперпосилань на Веб-сайт третьої сторони.

Персональні дані

При передачі персональних даних Компанії суб'єктами персональних даних одночасно надається згода на їх обробку, включаючи збір, зберігання, оновлення, адаптацію та використання таких даних, з метою поширення електронних тематичних розсилок та/або іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Компанії. Персональні дані розміщуються Компанією на цьому веб-сайті та/або передаються третім особам виключно за згодою суб'єктів персональних даних. Суб'єкти персональних даних можуть у будь-який момент запросити і/або змінити персональні дані, якими володіє Компанія, а також відмовитися від отримання відповідної розсилки, самостійно відписавшись від неї з тіла листа.

Регулювання

Ці Правила регулюються і підлягають тлумаченню відповідно до законодавства України. У разі виникнення будь-якої суперечки виняткова юрисдикція буде належати судам Україні.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї