uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Про компанію

Юридична компанія «Правовий Альянс» (далі - Компанія) є товариством з обмеженою відповідальністю (ТОВ), зареєстрованим в Україні.

Застереження

Інформація та матеріали, розміщені на сторінках веб-сайту, носять виключно інформативний характер і не є юридичною або іншої професійної консультацією. Компанія не несе відповідальності за будь-які вчинені або недосконалі дії в результаті отримання інформації та/або матеріалів, розміщених на цьому веб-сайті. Для отримання правового висновку, який Вас цікавить, будь ласка, звертайтесь безпосередньо до юристів Компанії.

Авторські права

Інформація та матеріали, розміщені на цьому веб-сайті, включаючи тексти, зображення, фотографії, графіку та елементи дизайну, захищені авторським правом і не можуть бути опубліковані, переведені, оброблені, відтворені будь-яким способом і в будь-якій формі, а також використані іншим чином третьою стороною без письмового дозволу Компанії.

Новини та публікації Компанії можуть відтворюватися в автентичному вигляді в засобах масової інформації за обов'язкової вказівки посилання на ЮК «Правовий Альянс», а при відтворенні в Інтернеті - за обов'язкової вказівки гіперпосилання на http://www.legalalliance.com.ua. Для публікацій також обов'язковим є зазначення імені та прізвища автора та його посади в Компанії.

Запити, пов'язані з використанням об'єктів авторського права, розміщених на цьому веб-сайті, будь ласка, направляйте на dokuchaeva@legalalliance.com.ua.

Гіперпосилання на інші веб-сайти

Даний Веб-сайт містить посилання на інші Веб-сайти, які не підтримуються Компанією. Крім того, інші Веб-сайти також можуть містити посилання на даний Веб-сайт. Компанія не несе відповідальності за зміст цих Веб-сайтів, як не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки чи шкоду, що виникають у зв'язку зі змістом цих Веб-сайтів. Будь-які посилання на інші Веб-сайти здійснюються для Вашої зручності як користувача даного Веб-сайту, і не мають на увазі схвалення Компанією даних Веб-сайтів або асоціації з їх діяльністю. Компанія не несе ніяких обов'язків і відповідальності за використання третіх Веб-сайтів, які Ви відвідуєте і використовуєте на свій страх і ризик. Будь-яка третя сторона, яка хотіла б встановити гіперпосилання на цей Веб-сайт, повинна попередньо повідомити Компанію про свій намір. Компанія може відмовити у дозволі на розміщення гіперпосилання на даний Веб-сайт. Однак якщо Компанія дає свій дозвіл на такі гіперпосилання, вона не несе ніяких зобов'язань щодо встановлення взаємних гіперпосилань на Веб-сайт третьої сторони.

Персональні дані

При передачі персональних даних Компанії суб'єктами персональних даних одночасно надається згода на їх обробку, включаючи збір, зберігання, оновлення, адаптацію та використання таких даних, з метою поширення електронних тематичних розсилок та/або іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Компанії. Персональні дані розміщуються Компанією на цьому веб-сайті та/або передаються третім особам виключно за згодою суб'єктів персональних даних. Суб'єкти персональних даних можуть у будь-який момент запросити і/або змінити персональні дані, якими володіє Компанія, а також відмовитися від отримання відповідної розсилки, самостійно відписавшись від неї з тіла листа.

Регулювання

Ці Правила регулюються і підлягають тлумаченню відповідно до законодавства України. У разі виникнення будь-якої суперечки виняткова юрисдикція буде належати судам Україні.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї