ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

1855

Семінар «Скасування акредитації ДМЦС: можливі наслідки для ринку»

Дата: уточнюється

РЕЄСТРАЦІЯ

Увага! Даний захід переноситься і 13 квітня 2018 не відбудеться. Дата проведення уточнюється.

ДП "Державний медичний центр сертифікації" Міністерства охорони здоров'я Україні (ДМЦС) - один з призначених органів з оцінки відповідності технічним регламентам щодо медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro, активних медичних виробів, які імплантуються, послугами якого користувалася велика кількість виробників медичних виробів, включаючи світових лідерів. ДМЦС видано декілька сотень сертифікатів відповідності.

За даними Національного агентства з акредитації України акредитація ДМЦС скасована 23 березня 2018 року.

При цьому ДМЦС все ще значиться в Реєстрі призначених органів з оцінки відповідності технічним регламентам, розміщеному на веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, та все ще посилається на акредитацію Національним агентством з акредитації України на власному веб-сайті.

Одні з основних питань, які наразі хвилюють ринок, – «Що далі?» та «Що робити виробникам, які мають сертифікати відповідності, видані ДМЦС?»

На ці та інші питання ми спробуємо поглянути з правової точки зору.

Спікери: Лідія Санжаровська, старший юрист ЮК "Правовий Альянс"


ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ:

Вартість участі в семінарі становить 3500 грн.
Для клієнтів ЮК “Правовий Альянс” знижка 20%.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за тел. +380 (44) 425 4050 або за електронною поштою grin@l-a.com.ua

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї