ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Ми завжди маємо потребу в комусь блискучому, творчому, розумному, здатному витримати битву і не здаватися. Ознайомтеся з нашими кар'єрними пропозиціями і напишіть нам про себе!

​Юридична компанія "Правовий Альянс" пропонує молодим і амбіційним юристам розвивати свою професійну кар'єру у провідній юридичній фірмі в Україні із глибокою нішевою експертизою у галузі медицини та фармацевтики
Юридична компанія "Правовий Альянс" запрошує кваліфікованих юристів приєднатися до її динамічної практики в Києві і долучитись до ведення складних й цікавих проектів та супроводу провідних національних і міжнародних фармацевтичних компаній в Україні
Якщо Ви в душі та на ділі маркетер-практик, сповнені ентузіазму та прагнете розвиватися фахово саме у цій сфері, готові відповідально долучатися до просування ю
Ми запрошуємо до своєї команди секретаря-ресепціоніста зі знанням англійської мови, який готовий присвячувати себе роботі в молодому активному колективі.
За одне літо з Правовим Альянсом ти дізнаєшся більше, ніж за час навчання в університеті, обіцяємо.
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї