ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Лекхім

Завдяки великому досвіду роботи та високому професіоналізму "ЮК Правовий Альянс" за весь час роботи з групою компаній "Лекхім" зарекомендувала себе як надійний партнер і кваліфікований експерт в сфері фармацевтичного права.

Delta Medical

Delta Medical Group of Companies has been cooperating with “Legal Alliance” Law Company for 7 years already. Legal Alliance attorneys were assigned to provide legal support of complicated projects being of a great importance for the group of companies in the field of criminal law.

GLAXOSMITHKLINE

Від імені GlaxoSmithKline Pharmaceuticals Україна ми раді рекомендувати Правовий Альянс як високопрофесійного юридичного радника в сфері конкуренційного права. Наша компанія залучала команду Правового Альянсу до розробки проекту угоди щодо замовлення маркетингових послуг у аптек, що було успішно реалізовано юридичним радником. Крім того фахівці Правового Альянсу продемонстрували високий рівень кваліфікації в сфері договірних відносин та ведення переговорів.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї