ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Реклама і промоція

Юридична компанія "Правовий Альянс" активно залучена до процесів аналізу й узгодження рекламних матеріалів, а також схем промоційних активностей в різних ринкових сегментах і товарних групах. У нашої команди є багаторічний досвід роботи в проектах сфери реклами і промоції в Україні та країнах СНД.

Експерти Компанії щодня працюють із рекламними матеріалами різних форматів, що містять інформацію про продукцію гравців ринків з високим ступенем законодавчого регулювання, таких як фармацевтичний, алкогольний, тютюновий та ін.

Наші послуги - не просто надання необхідної юридичної консультації. Це, в першу чергу, практичні поради, завдяки яким клієнти мінімізують ризики в рекламній та маркетинговій діяльності.

Незалежно від того, чи порушує реклама конкурента ваші права і ви готові захищати їх, або ж ви вирішили вжити превентивних заходів, для пом'якшення власних ризиків, а можливо, збираєтеся оскаржувати претензії проти вас - команда Правового Альянсу знає, як реалізувати проект на найвищому рівні!

Ми здійснюємо комплексний аналіз рекламних і промоційних матеріалів на відповідність чинному законодавству України, включаючи встановлення відповідності:

 • загальним вимогам законодавства про рекламу;
 • спеціальним вимогам законодавства про рекламу конкретних товарів;
 • вимогам конкурентного законодавства (в тому числі на предмет наявності неповної, неточної, недостовірної або непідтвердженою інформацією, яка може ввести споживача в оману);
 • вимогам внутрішніх правил Компанії.

З причини ключової спеціалізації Компанії в сфері фармацевтики та охорони здоров'я, наші Клієнти щодня звертаються до нас з питань узгодження рекламних та промоційних матеріалів лікарських засобів.

На фармацевтичному ринку, що стрімко розвивається і характеризується високим ступенем регульованості, жорсткою конкуренцією і часто агресивними методами просування лікарських засобів, зростає необхідність бути впевненим в юридичній грамотності рекламних матеріалів.

Багаторічний досвід щоденної роботи з такими запитами дозволяє нашим юристам здійснювати грамотну й оперативну підтримку менеджерів фармацевтичних компаній, залучених в процедуру розробки, узгодження та адаптації таких матеріалів.


НАШ ДОСВІД

 • Представництво інтересів міжнародних фармацевтичних компаній з питань антимонопольних розслідувань щодо реклами лікарських засобів.
 • Позасудове врегулювання (медіація) конфлікту щодо прав на слоган «Свобода для носа» між двома міжнародними фармацевтичними компаніями.
 • Представництво інтересів клієнтів з питань, що стосуються недобросовісної конкуренції у вигляді поширення реклами, що вводить споживача в оману.
 • Юридичний супровід інтересів фармацевтичної компанії в АМКУ з розгляду заяви позивача про недобросовісну конкуренцію в рекламі біологічно активних добавок.
 • Юридичний супровід проекту з розповсюдження зразків лікарських засобів.
 • Юридичний супровід проекту з організації та проведення рекламної акції, пов'язаної з розіграшем великого грошового призу.
 • Комплексний аналіз промоційних і рекламних матеріалів щодо лікарських і засобів, а також косметики.
 • Консультування з питань проведення пост-маркетингових досліджень лікарського засобу.
 • Проведення процедури медіації з метою вирішення взаємних претензій щодо промоції лікарських засобів двох конкуруючих міжнародних фармацевтичних компаній.
 • Захист інтересів фармацевтичної компанії в Антимонопольному комітеті України в рамках розслідування щодо реклами, яка могла ввести споживачів в оману.
 • Розробка проектів і супровід процесу укладання маркетингових договорів з аптеками.
 • Протидія недобросовісним промоційним активностям конкурента.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї