uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Юристи Правового Альянсу відстояли інтереси міжнародного виробника косметики в доменному спорі

Команда практики інтелектуальної власності ЮК "Правовий Альянс" успішно завершила справу про доменний спір в інтересах міжнародного виробника косметичних засобів.

Складність цього проекту полягала в неоднозначності судової практики, що склалася у справах із доменних спорів. В Україні законодавче регулювання таких питань досить обмежене. Це створює значні складності для сумлінних позивачів в реалізації їх прав. Зокрема, такі аспекти як переделегування доменного імені на користь нового власника і анулювання реєстрації доменного імені не врегульовані законом зовсім, що породжує неоднозначну судову практику.

Проте, команді Правового Альянсу вдалося в найкоротші терміни встановити власника доменного імені, що порушує торговельну марку Клієнта, а також домогтися забезпечувальногг заходу у вигляді заборони внесення будь-яких змін до реєстраційних даних і заборони на переделегування спірного доменного імені протягом судового процесу.

У процесі роботи над проектом між сторонами пройшли переговори, які привели до мирової угоди. Клієнт отримав доменне ім'я в своє розпорядження значно швидше, ніж це зазвичай відбувається в цій категорії справ.

Юридичний супровід проекту здійснювали партнер Ілля Костін і старший юрист Віталій Савчук.

35922

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї