uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Адвокати Правового Альянсу відстояли інтереси провідної медичної клініки в справі про стягнення матеріальної та моральної шкоди

01 березня 2017 року команда практики вирішення спорів Юридичної компанії "Правовий Альянс" успішно захистила інтереси однієї з провідних приватних медичних клінік в справі про стягнення матеріальної та моральної шкоди.

Причиною судового розгляду стало неякісне, на думку позивача, надання медичних послуг. Незважаючи на суперечливі матеріали справи та висновки судово-медичних експертів, суд першої інстанції задовольнив вимоги позивача про стягнення матеріальної та моральної шкоди в повному обсязі.

Відстоюючи свою позицію, медична клініка подала апеляційну скаргу. Слухання в апеляційному суді міста Києва проходили в декількох засіданнях. За результатами всебічного дослідження обставин і матеріалів справи суд апеляційної інстанції задовольнив скаргу медичної клініки і повністю відхилив вимоги позивача до медичної установи.

Представництво інтересів Клієнта здійснювала радник ЮК "Правовий Альянс", адвокат Наталія Лавренова.

18087

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї