ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

78
Нові правила антимонопольного регулювання
Черговим етапом антимонопольної реформи стало ухвалення Верховною Радою України 7 лютого 2019 законопроекту № 6746, який вносить зміни в законодавство про захист економічної конкуренції
129
Новий закон, старі обмеження
7 лютого 2019 року вступає в силу Закон України “Про валюту і валютні операції” (далі - Закон), який був прийнятий на заміну Декрету Кабінету Міністрів України “Про систему валютного регулювання і валютного контролю”
200
Life sciences синергія Правового Альянсу та ABSC
Інтерв’ю підготувала Анна Родюк, редактор «Юридичної Газети», 05.02.2019
159
Маски-шоу стоп 3.0?
За останні декілька років законодавець робив неодноразові спроби покращити інвестиційний клімат в Україні шляхом “урізання” повноважень правоохоронних органів та надання більше прав бізнесу в кримінальних провадження. Так, були прийняті відомі закони Маски-шоу стоп (№ 191-VIII) та Маски-шоу стоп 2 (№2213-VIII).
116
ЮК "Правовий Альянс" оголошує про призначення Олександра Бондаря на посаду радника
Відзнакою професійних досягнень, майстерності та компетенцій стало призначення Олександра Бондаря на посаду радника ЮК “Правовий Альянс” з 1 січня 2019 року
Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї