uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Виконано рішення суду у справі щодо ТМ “Еспумізан”

Справа, якою цікавився не лише фармацевтичний ринок, але і юридичне співтовариство закінчилась виконанням рішення суду.

В жовтні 2017 року, після прийняття Вищим господарським судом України рішення, яким була поставлена крапка в справі щодо захисту прав на торговельну марку "Еспумізан", історія судового спору не закінчилась.

Верховний Суд України у складі колегії Касаційного господарського суду ухвалою від 14 лютого 2018 року відмовив у перегляді постанови Вищого господарського суду України.

Однак, справа знайшла своє продовження на стадії виконавчого провадження. Судом розглядались питання про роз’яснення рішення суду і про неможливість його виконання, а також оскаржувались дії державного виконавця.

Виробник лікарських засобів, реєстрація яких підлягала скасуванню, намагався уникнути фінансових витрат та негативних наслідків, які б настали через скасування реєстрації лікарських засобів, шляхом спроби змінити назву. Однак всебічний та ґрунтовний підхід до позовних вимог дозволив завершити справу виконанням рішення суду.

Після відмов у задоволенні заявлених скарг, 09 лютого 2018 року Міністерством охорони здоров’я України прийнято наказ, яким визнанні недійсними реєстраційні посвідчення на лікарські засоби, назви яких схожі з торговельною маркою "Еспумізан" та виключено лікарські засоби з Державного реєстру лікарських засобів та міжвідомчої бази даних.

Отже, на сьогоднішній день можна сказати про остаточне закінчення спору, який тривав 5 років.

Нагадаємо, що судовий спір розглядався судами з березня 2013 року. За цей час за різними підставами справа тричі переглядалася в касаційній інстанції. Однак правова позиція фахівців практики інтелектуальної власності ЮК "Правовий Альянс" - партнера Іллі Костіна та радника Наталії Лавренової, які представляли інтереси Клієнта, були підтримані Вищим господарським судом України.

14390

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї