uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс захистив інтереси швейцарської фармацевтичної компанії у патентному спорі

Правовий Альянс переміг у спорі за заявами двох фармацевтичних компаній про визнання недійсним патенту на винахід клієнта.

Підставами позовних вимог було зазначено невідповідність патенту на лікарський засіб таким умовам як новизна та винахідницький рівень. На підтвердження позиції одним з опонентів було подано до суду висновок експерта.

Юристи Правового Альянсу розробили концепцію захисту та акцентували уваги суду на тому, що позивачами було обрано неналежний спосіб захисту прав. Визнання патенту України на винахід недійсним не призвело б до поновлення прав опонентів, а незгода особи з наявністю патенту у митному реєстрі прав інтелектуальної власності не є підставою для визнання такого патенту недійсним.

Обраний вектор призвів до прийняття судом рішення про відмову у задоволенні позовних вимог саме на підставі обрання неналежного способу захисту.

Під керівництвом партнера Іллі Костіна інтереси клієнта в Господарському суді міста Києва представляли старший юрист компанії Віталій Савчук та юрист Наталія Абрамович.


“У нас була можливість грати в експертні висновки, як у карти, – прокоментував Віталій Савчук, – звертаючись паралельно з опонентами щоразу до інших установ. І затягнути процес на роки. А була можливість ризикнути та проігнорувати експертний висновок опонентів, довівши, що саме право не було патентом порушено, а обрані способи захисту неналежні. Стратегія спрацювала”.
14272

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї