uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв інтереси українського футбольного клубу прем’єр ліги при вирішенні судами питань щодо застосування заходів забезпечення позову

У липні цього року Правовий Альянс відстояв інтереси клієнта – українського футбольного клубу, при вирішенні судами питань щодо застосування заходів забезпечення позову у вигляді арешту майна та заборони власникам розпоряджатись корпоративними правами.

Ухвалою Бориспільського міськрайонного суду Київської області було в повному обсязі задоволено заяву про забезпечення позову, що призвело до накладення арешту на все нерухоме майно клієнта та позбавлення права учасників розпоряджатись корпоративними правами. Господарським судом Київської області було частково задоволено аналогічну заяву та відмовлено лише у накладенні арешту.

Проте, юристами Правового Альянсу було оскаржено вказані ухвали, виходячи з того, що заходи забезпечення позову не є співмірними та пов’язаними з позовними вимогами, а їх застосування не забезпечить виконання рішення суду або ефективний захист прав позивачів.

Суди апеляційної інстанції та Касаційний господарський суд у складі Верховного суду солідарні з позицією Правового Альянсу та дійшли одностайного висновку про відсутність підстав для застосування заходів забезпечення позову.

Інтереси клієнта представляли партнер ЮК “Правовий Альянс” Ілля Костін та радник Наталія Лавренова, юрист Наталія Абрамович.

3598

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї