uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв інтереси клієнта у спорі про скасування наказу про застосування спеціальної санкції

У травні Правовий Альянс здобув ще одну перемогу, відстоявши в Окружному адміністративному суді міста Києва інтереси одного із провідних національних фармацевтичних виробників у спорі з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України про скасування наказу про застосування спеціальної санкції.

Так, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на підставі подання Служби безпеки України було прийнято наказ, відповідно до якого, начебто, за порушення статті 476 Митного кодексу України («Переміщення товарів через митний кордон України з порушенням прав інтелектуальної власності») було застосовано спеціальну санкцію – індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності – до суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності України.

В ході розгляду справи адвокатами Правового Альянсу були зібрані докази відсутності будь-яких порушень статті 476 Митного кодексу України з боку провідного національного фармацевтичного виробника та докладно обґрунтовано правову позицію у справі.

У зв’язку із чим Окружним адміністративним судом міста Києва було задоволено в повному обсязі позовні вимоги та скасовано наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про застосування спеціальної санкції до нашого Клієнта.

Інтереси клієнта в спорі представляла адвокат і старший юрист ЮК «Правовий Альянс» Ірина Шляховська.

Зв'язатися з автором: Ірина Шляховська, старший юрист ЮК "Правовий Альянс", shlyahovskaya@l-a.com.ua

13663

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї