ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Дмитро Алешко виступив експертом на конференції "Аптеки світу-2018"

24-25 травня в Одесі відбувся 7-й Міжнародний фармацевтичний форум "Аптеки світу-2018", організаторами якого виступили компанії "Моріон" та "UkrComExpo". Форум, присвячений реаліям і перспективам аптечного бізнесу, актуальних проблем сектора, а також впливу медичної реформи на аптечну справу, зібрав представників провідних аптечних мереж, дистриб'юторів і виробників.

Правовий Альянс на заході представив партнер Дмитро Алешко. В ході свого виступу пан Алешко торкнувся гострих питань фармацевтичного регулювання і прокоментував зміни, які чекають суб'єктів ринку найближчим часом, включаючи програму Доступні ліки, Національний перелік основних лікарських засобів і рекламу ліків.

620

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї