ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Дмитро Алешко: Україні необхідно впровадити європейську модель переговорів з виробниками лікарських засобів

На даний момент йде повним ходом процес розгляду заявок виробників на включення їх препаратів до Національного переліку основних лікарських засобів. При цьому даний процес можна вважати до кінця врегульованим тільки тоді, коли держава запровадить переговорну процедуру з виробниками.

Особливо це стосується виробників оригінальних лікарських засобів. В іншому випадку, навіть при наявності підстав для включення таких ліків до переліку, питання ціни курсу лікування буде залишатися серйозною перешкодою.

Для впровадження переговорної процедури потрібно вибрати модель однієї з європейських країн або декількох, адаптувати її до українських реалій і внести зміни в Закон України "Про публічні закупівлі".

Крім того, порядок проведення таких переговорів, який би включав антикорупційні застереження, а також умови дотримання конфіденційності переговорів, повинен прийняти Кабінет Міністрів України на своєму рівні.

945

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї