ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Чотири партнери Правового Альянсу отримали визнання The Best Lawyers™ in Ukraine 2019

19 червня оголошено результати останнього дослідження The Best Lawyers ™ in Ukraine. Чотири партнери ЮК "Правовий Альянс" отримали визнання на основі вичерпної оцінки експертів та включені у видання 2019 року.


Партнер Правового Альянсу Дмитро Алешко визнаний у корпоративному праві. Вже десятий рік поспіль Дмитро був обраний юристами-експертами для включення до The Best Lawyers ™ в Україні за його плідну роботу та вагомий досвід.

Партнер Олексій Бежевець відзначений як один з кращих юристів у галузі корпоративного права та права інтелектуальної власності, отримавши високу оцінку професійних здібностей.

Андрій Горбатенко, асоційований партнер Правового Альянсу, був вперше включений у видання та відзначений у конкуренційному/антимонопольному праві.


Партнер Ілля Костін відмічений у практиках інтелектуальної власності, судовій та охорони здоров'я. Єдиний в Україні отримав нагороду The Best Lawyers™ "Юрист року 2019 - Life Sciences" в Києві, виходячи з найвищого рівня відгуків, отриманих від експертів за цією практикою та географічним регіоном.


"Приємно, коли поточна робота виявляється унікальною та отримує високу оцінку професійної спільноти. Дякую за визнання та рекомендації", говорить Ілля.


The Best Lawyers™- один із найстаріших довідників, який надає експертну оцінку в юридичній професії, визнаючи провідних юристів у більш ніж 70 країнах світу. Понад 30 років це видання надає інформацію про топових юристів за національним/регіональним принципом та окремими сферами юридичної практики, базуючись на основі їх досвіду, етики та професіоналізму. Використовуючи прозору методологію для визначення найкращих юристів, цей довідник допомагає клієнтам легше знаходити відповідну експертизу та необхідних консультантів.
1500

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї