ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

"101 звільнення" від Правового Альянсу

7 червня Юридичною компанією "Правовий Альянс" було проведено семінар "101 звільнення: загрози і наслідки". У семінарі взяли участь керівники HR-департаментів, менеджери з персоналу і юристи українських та міжнародних компаній.

Експертами виступили партнер "Правового Альянсу" Ілля Костін і старший юрист Ірина Шляховська. Ділилися досвідом організації процесу звільнення керівних працівників, а також відповіли на запитання - до чого слід готуватися при звільненні топа, які типові помилки допускаються і як їх уникнути.

В ході семінару були розглянуті ряд кейсів з практики та опрацьовані потенційно можливі ситуації при звільненнях, надані рекомендації щодо нівелювання тривалих судових тяжб. Говорили про можливі зміни трудового законодавства України в частині звільнень, в тому числі що стосуються визначення підстав для припинення трудових відносин, процесу скорочення штату, захищених категорій працівників.

Завдяки участі гештальт-терапевта Вікторії Чупровської, слухачі подивилися на процес звільнення не тільки з точки зору бізнес-процесів, а й з боку психології відносин. Зокрема, Вікторія розповіла про психо-емоційні типи, внутрішній стан звільнюваних і специфіку їх мислення, а також можливі результати некоректної комунікації з ними.

Як не нашкодити HR-бренду компанії і які інструменти використовувати для коректного звільнення персоналу, поділилася Ірина Брицька, директор з маркетингу та PR, куратор експертно-аналітичного Центру HeadHunter Україна.

Партнер ЮК "Правовий Альянс" і модератор заходу Ілля Костін підкреслив: "Важливо дотримуватися конфіденційності і чинного законодавства, інакше непередбачувані труднощі можуть з'явитися в будь-який момент. І завжди необхідно докладати максимум зусиль для швидкого і грамотного досудового врегулювання конфліктних питань".
1293

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї