uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

КОНФЕРЕНЦІЯ "ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ТА ФАРМАЦЕВТИКА - 2018. ПРОГНОЗИ ТА ОЧІКУВАННЯ"

14 ГРУДНЯ, 2017

RAMADA ENCORE KIEV. Зала Amsterdam

12.00 - 13.30

МАЙСТЕР-КЛАСС. НАЦПЕРЕЛІК. ЗАПОВНЕННЯ ЗАЯВКИ

Звертаємо Вашу увагу на те, що реєстрація на окремі майстер-класи здійснюється в загальній реєстраційній формі на сторінці Конференції.

Експерти:

  • Оксана Лебега,старший технічний радник з управління та політик охорони здоров‘я, проект USAID/SAFEMED
  • Дмитро Алешко, партнер ЮК "Правовий Альянс"

В програмі

  • Критична оцінка Заяви про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів. Етапи проведення оцінки, вимоги до Заяви.
  • Розробка Заяви про внесення змін до Національного переліку основних лікарських засобів. Ключові принципи.
  • Економічні моделі. Приклади.

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджерів маркетингового відділу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 425-40-50 або за електронною поштою duginova@l-a.com.ua.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї