ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Кримінальне право

В рамках практики кримінального права, що активно розвивається, Юридична компанія "Правовий Альянс" пропонує супровід господарської діяльності підприємств і захист в кримінальному процесі. Ми розуміємо специфіку діяльності клієнтів. Наші дії, перш за все, спрямовані на наданні превентивних механізмів захисту від кримінального переслідування, а також мінімізацію ризиків, пов'язаних з таким переслідуванням як для компанії, так і для її топ-менеджменту.

Протягом більше десяти років ми представляємо інтереси як осіб, переслідуваних правоохоронними органами, так і потерпілих, свідків, осіб, у яких було вилучено, арештовано майно. Наш досвід свідчить про те, що чесне і сумлінне ведення бізнесу не гарантує імунітету ключових менеджерів компанії та самої компанії від кримінальних переслідувань, пов'язаних з господарською діяльністю.

Основна спеціалізація нашої кримінальної практики - White Сollar Сrimes - злочини у сфері економічних і службових правопорушень. Своєчасність надання правової допомоги допомагає клієнтам керувати можливими ризиками як для самого підприємства, так і його посадових осіб, грамотно вести внутрішні розслідування, а також своєчасно і якісно реагувати на підвищену увагу з боку правоохоронних органів.

Послуги

Представництво інтересів та захист клієнтів на стадії досудового слідства і в судах

Клієнти залучають нас, зокрема, для таких завдань, як:

 • представництво інтересів в контролюючих та правоохоронних органах;
 • комплексний захист інтересів на стадії досудового слідства;
 • представництво інтересів і захист в процесі розгляду кримінальних проваджень судами всіх інстанцій;
 • надання правової допомоги при проведенні перевірки або обшуку;
 • підготовка посадових осіб до допиту;
 • комплексний захист інтересів клієнта, включаючи оскарження вилучення під час обшуку майна, оскарження арешту майна і рахунків, збір доказової бази в інтересах клієнта та ін .;
 • створення громадської думки шляхом залучення преси і створення комплексної медіа-підтримки при супроводі резонансних кримінальних справ.

Управління ризиками

Основним завданням наших адвокатів є надання клієнтам зважених правових рішень з питань, які несуть потенційні кримінальні ризики.

З метою мінімізації ризиків, пов'язаних з кримінальними переслідуваннями ми здійснюємо:

 • розробку внутрішніх політик;
 • інформування менеджерів про зміни законодавстві;
 • проведення навчальних тренінгів, зокрема:

- дії співробітників під час обшуку;
- дії співробітників при перевірках;
- поведінку на допиті тощо.

Внутрішні розслідування та оцінка ризиків

Адвокати Правового Альянсу співпрацюють з корпоративними клієнтами в розслідуванні підозрілих внутрішніх операцій, зокрема, пов'язаних з шахрайством і корупційними діяннями персоналу.

Ми надаємо допомогу при:

 • організації та проведенні внутрішніх розслідувань;
 • виробленні методів ведення розслідування;
 • зборі доказової бази для подальшої претензійної роботи або захисту особи;
 • здійсненні контролю за ходом розслідування;

Адвокатів компанії також залучають для оцінки характеру створюваних для компанії ризиків та аналізу можливостей компенсації понесених збитків компанії.

Нещодавні проекти

 • Захищені інтереси клієнта у справі про незаконне вилучення зброї. Команда Правового Альянсу звернулася до суду з відповідними скаргами, за результатами розгляду яких слідчим суддею було винесено постанову про повернення зазначених речей законному власнику. Більше
 • Повернуто довірителю оригінали матеріалів реєстраційного досьє на лікарський засіб. Внаслідок вилучення оригіналів матеріалів реєстраційного досьє на лікарський засіб, довіритель був позбавлений можливості завершити процедуру реєстрації лікарського засобу на території України. Завдяки оперативній роботі адвокатів Правового Альянсу суд ухвалив рішення, яким зобов'язав орган досудового розслідування повернути оригінали матеріалів реєстраційного досьє на лікарський засіб довірителю. Більше
 • Захищені інтереси клієнта у справі про накладення арешту. Апеляційний суд. м.Києва своїм рішенням підтвердив правову позицію адвокатів практики кримінального права Правового Альянсу, які представляли інтереси клієнта у справі про накладення арешту на майно компанії. В результаті був скасований арешт, накладений на грошові кошти на банківському рахунку в розмірі декількох мільйонів гривень, а також видаткові операції. Більше
 • Представлені інтереси IT-компанії в кримінальній справі про несанкціонований доступ до автоматизованих систем. В ході обшуку в IT-компанії було вилучено все майно компанії, включаючи техніку, документацію, а також особисті речі більше двадцяти працівників компанії. Юристами Правового Альянсу було оскаржено постанову про накладення арешту і скасований арешт на особисті речі працівників, проведена робота щодо остаточного повернення майна компанії. Більше
 • Повернуто вилучені під час обшуку кошти в сумі близько 1,2 млн. дол. В ході обшуку в рамках кримінального провадження за ч. 1, 2 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків) було вилучено у банківських скриньках кошти в сумі близько 1,2 млн. дол., право на вилучення яких не було надано визначенням слідчому. В подальшому адвокатами Правового Альянсу був оскаржений арешт грошей, які в подальшому були повернуті клієнту в повному обсязі.
 • Судом скасовано підозру клієнту на стадії досудового розслідування. Особа підозрювалася в скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 357, ч.ч. 1, 4 ст. 358, ст. 366-1 КК України. Адвокатами Правового Альянсу було оскаржено повідомлення про підозру клієнту в зв'язку з тим, що підозру вручено не уповноваженою особою. Слідчим суддею за підсумком розгляду скарги було винесено прецедентне рішення, яким визнано незаконними дії прокурора по врученню повідомлення про підозру, зобов'язано прокурора внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
 • Судом винесено виправдувальний вирок за звинуваченням особи в скоєнні ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 366 КК України. Клієнт був звинувачений у перевищенні службових повноважень і службовій підробці документів. Адвокати Правового Альянсу вступили в справу на стадії, коли досудове розслідування вже було завершено. За підсумками розгляду кримінальної справи протягом понад півтора року, судом було винесено виправдувальний вирок.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї