ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Кримінальне право

В рамках практики кримінального права Юридична компанія «Правовий Альянс» пропонує своїм клієнтам адвокатську допомогу в питаннях кримінально-правового характеру.

Протягом десяти років ми здійснили супровід і захист десятків клієнтів, зокрема тих, які представляють фармацевтичний ринок.

При необхідності ми можемо надати рекомендації керівників компаній, які довірили нам свої проекти у даній сфері.

Керівник практики кримінального права, адвокат Ілля Костін, є членом Ради адвокатів Київської області, з 2015 по 2017 р. очолював Комітет захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності, з 2017 р. є членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області

Розуміючи особливу важливість оперативної реакції в цій категорії справ, наша команда доступна для клієнта 24 години на добу 7 днів на тиждень.


Наш досвід свідчить, що чесне і сумлінне ведення бізнесу не гарантує імунітет ключових менеджерів компанії від кримінальних розслідувань, пов'язаних з її господарською діяльністю.

Адвокати ЮК «Правовий Альянс» здійснюють представництво інтересів та захист співробітників корпоративних клієнтів в рамках досудового слідства і в суді.

Ми здобули значний досвід, супроводжуючи клієнтів в справах, де фігурують статті, що містяться в розділах VII, XVII Кримінального кодексу України «Злочини у сфері господарської діяльності», «Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язані з наданням публічних послуг».

Також наша команда має досвід супроводження гучних справ, які потребують створення громадського резонансу, шляхом залучення уваги преси і представників професійних об'єднань.

Ми розуміємо специфіку діяльності клієнтів. Наші дії насамперед спрямовані на мінімізацію наслідків процесуального характеру. Ми завжди враховуємо моральний аспект будь-якого кримінального провадження, що виникає при «спілкуванні» з правоохоронними органами.

Клієнти залучають нас для:

 • підготовки до зустрічі зі слідчим;
 • адвокатської допомоги при проведенні таких слідчих дій, як обшук;
 • підготовки відповідей на запити правоохоронних органів;
 • представництва інтересів і захисту в суді.

Управління ризиками

Основним завданням наших адвокатів є надання клієнтам зважених правових рішень з питань, які несуть потенційні кримінальні ризики.

З метою мінімізації ризиків, пов'язаних з кримінальними переслідуваннями ми здійснюємо:

 • розробку внутрішніх політик;
 • інформування менеджерів про зміни законодавства;
 • проведення навчальних тренінгів, зокрема:
  • дії співробітників під час обшуку;
  • дії співробітників при перевірках;
  • поведінка на допиті тощо.

Внутрішні розслідування та оцінка ризиків

Наші адвокати співпрацюють з корпоративними клієнтами в розслідуванні підозрілих внутрішніх операцій, зокрема, пов'язаних з шахрайством і корупційними діяннями персоналу.

Ми надаємо допомогу при організації та проведенні внутрішніх розслідувань, виробленні методів ведення розслідування, зборі доказової бази для подальшої претензійної роботи або ініціюванні публічних проваджень, а також здійсненні контролю за ходом розслідування.

Ми також оцінюємо характер створюваних для компанії ризиків і аналізуємо практичні можливості компенсації компанії понесених збитків.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї