uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Споживчі товари

Індустрія FMCG (fast moving consumer goods) є одним із пріоритетних напрямків діяльності Правового Альянсу. Ми супроводжуємо інтереси виробників і дистриб'юторів харчових продуктів та напоїв, товарів по догляду за здоров'ям, косметики, миючих засобів і хімікатів, товарів для тварин та ін.

На всіх стадіях просування продукту - від виробництва до продажу, рішення, що приймаються, повинні бути юридично виваженими таобґрунтованими. Враховуючи об'ємний і постійно зростаючий товарообіг в галузі, інтенсивний і різноманітний маркетинг, високовартісні рекламні кампанії, а також різноманітні канали збуту, необхідно особливо ретельно ставитись до розгляду таких питань, як ціноутворення, інтелектуальна власність, інновації та конкуренція, що може стати причиною серйозних ризиків для бізнесу.

З 2014 року Правовий Альянс є ексклюзивним юридичним радником Асоціації «Парфумерія та Косметика України».

Правовий Альянс надає консультації представникам індустрії з наступних питань:

  • Антимонопольне та конкурентне право. Питання недобросовісної конкуренції, антиконкурентні узгоджені дії, перевірки АМКУ.
  • Контракти і внутрішні політики. Розробка договорів купівлі-продажу та поставки, та ін. Вирішення питань у сфері комплаєнсу.
  • Право інтелектуальної власності. Реєстрація та захист торговельних марок, патентів, промислових зразків. Консультування з питань боротьби з контрафактом, моніторинг порушень.
  • Регуляторні питання. Консультування з питань маркування товарів і сертифікації. Представництво в державних установах.
  • Реклама та промоція. Аналіз та узгодження реклами на будь-яких носіях, схем промоції, інших маркетингових заходів.
  • Податки і митниця. Поточне консультування / вирішення конфліктів.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї