uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Споживчі товари

Індустрія FMCG (fast moving consumer goods) є одним із пріоритетних напрямків діяльності LA Law Firm. Ми супроводжуємо інтереси виробників і дистриб'юторів харчових продуктів та напоїв, товарів по догляду за здоров'ям, косметики, миючих засобів і хімікатів, товарів для тварин та ін.

На всіх стадіях просування продукту - від виробництва до продажу, рішення, що приймаються, повинні бути юридично виваженими таобґрунтованими. Враховуючи об'ємний і постійно зростаючий товарообіг в галузі, інтенсивний і різноманітний маркетинг, високовартісні рекламні кампанії, а також різноманітні канали збуту, необхідно особливо ретельно ставитись до розгляду таких питань, як ціноутворення, інтелектуальна власність, інновації та конкуренція, що може стати причиною серйозних ризиків для бізнесу.

З 2014 року LA Law Firm є партнером Асоціації «Парфумерія та Косметика України».

Ми надаємо консультації представникам індустрії з наступних питань:

  • Антимонопольне та конкурентне право. Питання недобросовісної конкуренції, антиконкурентні узгоджені дії, перевірки АМКУ.
  • Контракти і внутрішні політики. Розробка договорів купівлі-продажу та поставки, та ін. Вирішення питань у сфері комплаєнсу.
  • Право інтелектуальної власності. Реєстрація та захист торговельних марок, патентів, промислових зразків. Консультування з питань боротьби з контрафактом, моніторинг порушень.
  • Регуляторні питання. Консультування з питань маркування товарів і сертифікації. Представництво в державних установах.
  • Реклама та промоція. Аналіз та узгодження реклами на будь-яких носіях, схем промоції, інших маркетингових заходів.
  • Податки і митниця. Поточне консультування / вирішення конфліктів.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї