uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Щорічне дослідження клієнтської думки

Починаючи з 2007 року, ми проводимо Щорічне дослідження клієнтської думки. Використовуючи цінний внесок, отримуваний від наших Клієнтів, ми стверджуємо основоположні принципи функціонування кожної області нашого сервісу.

Правовий Альянс з року в рік прагне до підвищення рівня задоволеності Клієнтів співпрацею з нами. Зібрана нами в процесі дослідження інформація не тільки демонструє рівень наших взаємин з Клієнтами, а й визначає області, що вимагають підвищеної уваги.

Проходження опитування займає близько 10 хвилин. Його результати ретельно аналізуються всім керівним складом Компанії для подальшої імплементації в систему якості і фокусування уваги на сферах, які цього потребують. Ми також інформуємо наших співробітників про виявлені тенденції, щоб вони могли зробити цінні висновки з відгуків, отриманих від Клієнтів.

З усіх питань стосовно Щорічного дослідження клієнтської думки, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту duginova@l-a.com.ua.

Create your own user feedback survey

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї