uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Щорічне дослідження клієнтської думки

Починаючи з 2007 року, ми проводимо Щорічне дослідження клієнтської думки. Використовуючи цінний внесок, отримуваний від наших Клієнтів, ми стверджуємо основоположні принципи функціонування кожної області нашого сервісу.

Правовий Альянс з року в рік прагне до підвищення рівня задоволеності Клієнтів співпрацею з нами. Зібрана нами в процесі дослідження інформація не тільки демонструє рівень наших взаємин з Клієнтами, а й визначає області, що вимагають підвищеної уваги.

Проходження опитування займає близько 10 хвилин. Його результати ретельно аналізуються всім керівним складом Компанії для подальшої імплементації в систему якості і фокусування уваги на сферах, які цього потребують. Ми також інформуємо наших співробітників про виявлені тенденції, щоб вони могли зробити цінні висновки з відгуків, отриманих від Клієнтів.

З усіх питань стосовно Щорічного дослідження клієнтської думки, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту duginova@l-a.com.ua.

Create your own user feedback survey

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї