uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Соціальна активність займає особливе місце в діяльності Юридичної компанії «Правовий Альянс».

Ми вибрали для себе пріоритетні напрямки, в яких реалізуємо принцип корпоративної соціальної відповідальності. Серед них:

 • Співробітники
 • Цільові ринки
 • Професійне співтовариство
 • Довкілля

Співробітники

Основною цінністю в ЮК «Правовий Альянс» є наші співробітники. Ми намагаємося забезпечити кожному гідний рівень умов праці, можливості професійного росту і розвитку, а також дотримання оптимального балансу між життям в офісі і поза ним.

Професійне співтовариство

ЮК «Правовий Альянс» піклується про розвиток юридичної професії в Україні, беручи активну участь в діяльності громадських юридичних організацій, підтримуючи юридичне студентство, а також реалізуючи власні проекти, спрямовані на розвиток юридичного ринку країни.

Так, у 2005 році за підтримки Компанії в Автономній Республіці Крим було створено відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України». Співробітники Компанії неодноразово займали посади в Правлінні АПУ, Раді Київського відділення АПУ, очолювали комітети Асоціації з процесуального права, фармацевтичного права, а також курували реалізацію окремих проектів.

Правовий Альянс традиційно виступає партнером заходів Ліги студентів Асоціації правників України та інших студентських організацій. Зокрема, у спільній партнерство були проведені:

В 2014 році партнер Компанії Олексій Бежевець виступив викладачем факультативного курсу «Юридична практика» для студентів магістратури КНУ ім. Шевченко разом із бізнес-консультантом Іриною Нікітіною.

У 2004 році нами було ініційовано щорічне проведення стипендіального конкурсу серед студентів ВНЗ АР Крим, які навчаються за юридичними спеціальностями. У 2007 році стипендіальний конкурс був рекомендований до проведення Міністерством освіти Автономної Республіки Крим.

Внеском Компанії в консолідацію юридичної спільноти стало заснування відкритого турніру з більярду серед юристів, який щорічно збирає представників юридичної професії з різних регіонів України.

images

Цільові ринки

Юридична компанія «Правовий Альянс», визнаний лідер у сфері фармацевтичного права, бере активну участь у розвитку фармацевтичного ринку України шляхом:

 • Правової підтримки професійних фармацевтичних асоціацій;
 • Проведення навчальних семінарів для учасників фармацевтичного ринку;
 • Участі в якості доповідачів на великих фармацевтичних конференціях;
 • Регулярного видання аналітичних публікацій та брошур;
 • Підтримки молодих вчених, які досліджують питання фармацевтичного права
 • Розвиток фармацевтичного права

photos

Захист Вітчизни

Правовий Альянс не залишився в стороні в найбільш складний для української держави період. Наші співробітники добровільно захищали незалежність держави в зоні АТО, з самого початку антитерористичної операції надають безкоштовну правову допомогу її учасникам, взяли активну участь у створенні та функціонуванні благодійного фонду допомоги захисникам вітчизни і їх сім'ям "Коло".


З серпня 2017 року розпочав роботу соціальний проект “VOЇNY”, ініційований Юридичною компанією “Правовий Альянс” разом з агентством “Republic” та Корпусом захисників революції гідності.


Довкілля

З 2010 року Компанія почала реалізацію стратегії «зеленого офісу», спрямованої на підтримку екології та захист навколишнього середовища. Ми розробили Концепцію зеленого офісу, і всіма силами впроваджуємо їх у повсякденну діяльність Компанії.

Суть екологічної програми полягає в розробці підходів до раціонального використання ресурсів Компанії, підвищенню рівня екологічної свідомості і культури співробітників.

Основні напрями, визначені Концепцією:

 1. раціональне використання паперу;
 2. раціональне використання електроенергії;
 3. раціональне використання канцелярії і офісного приладдя;
 4. приведення в порядок офісного обладнання.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї