uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Соціальна активність займає особливе місце в діяльності LA Law Firm (раніше - Юридична фірма "Правовий Альянс").

Ми вибрали для себе пріоритетні напрямки, в яких реалізуємо принцип корпоративної соціальної відповідальності. Серед них:

 • Співробітники
 • Цільові ринки
 • Професійне співтовариство
 • Довкілля

Співробітники

Основною цінністю в LA Law Firm є наші співробітники. Ми намагаємося забезпечити кожному гідний рівень умов праці, можливості професійного росту і розвитку, а також дотримання оптимального балансу між життям в офісі і поза ним.

Професійне співтовариство

LA Law Firm піклується про розвиток юридичної професії в Україні, беручи активну участь в діяльності громадських юридичних організацій, підтримуючи юридичне студентство, а також реалізуючи власні проекти, спрямовані на розвиток юридичного ринку країни.

Так, у 2005 році за підтримки Компанії в Автономній Республіці Крим було створено відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України». Співробітники компанії неодноразово займали посади в Правлінні АПУ, Раді Київського відділення АПУ, очолювали комітети Асоціації з процесуального права, фармацевтичного права, а також курували реалізацію окремих проектів.

LA Law Firm традиційно виступає партнером заходів Ліги студентів Асоціації правників України та інших студентських організацій. Зокрема, у спільній партнерство були проведені:

Внеском компанії в консолідацію юридичної спільноти стало заснування відкритого турніру з більярду серед юристів, який щорічно збирає представників юридичної професії з різних регіонів України.

images

Цільові ринки

LA Law Firm, визнаний лідер у сфері фармацевтичного права, бере активну участь у розвитку фармацевтичного ринку України шляхом:

 • Правової підтримки професійних фармацевтичних асоціацій;
 • Проведення навчальних семінарів для учасників фармацевтичного ринку;
 • Участі в якості доповідачів на великих фармацевтичних конференціях;
 • Регулярного видання аналітичних публікацій та брошур;
 • Підтримки молодих вчених, які досліджують питання фармацевтичного права
 • Розвиток фармацевтичного права

photos

Захист Вітчизни

LA Law Firm не залишився в стороні в найбільш складний для української держави період. Наші співробітники добровільно захищали незалежність держави в зоні АТО та в лавах ЗСУ, взяли активну участь у створенні та функціонуванні благодійного фонду допомоги захисникам вітчизни і їх сім'ям "Коло".


З серпня 2017 року розпочав роботу соціальний проект “VOЇNY”, ініційований нами разом з агентством “Republic” та Корпусом захисників революції гідності.


Довкілля

З 2010 року компанія почала реалізацію стратегії «зеленого офісу», спрямованої на підтримку екології та захист навколишнього середовища. Ми розробили концепцію зеленого офісу, і всіма силами впроваджуємо їх у повсякденну діяльність фірми.

Суть екологічної програми полягає в розробці підходів до раціонального використання ресурсів, підвищенню рівня екологічної свідомості і культури співробітників.

Основні напрями, визначені концепцією:

 1. раціональне використання паперу;
 2. раціональне використання електроенергії;
 3. раціональне використання канцелярії і офісного приладдя;
 4. приведення в порядок офісного обладнання.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї