uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Амакса Україна, дочірня компанія фармацевтичної компанії Амакса Лтд, Велика Британія

Амакса Україна висловлює щиру подяку Юридичній фірмі LA (Правовий Альянс) за плідну співпрацю. Наша компанія відома своїм ретельним підбором партнерів, і ми можемо підтвердити високий рівень професіоналізму, продемонстрований юристами LA, які незмінно підтримують свою високу репутацію в цій галузі. Юридична фірма LA допомагала нам у впровадженні нових процесів та розробці документації у сферах податкового і трудового права. Їх інноваційні підходи були орієнтовані на наші потреби та побажання. Ми хотіли б особливо подякувати партнеру Віталію Савчуку та старшому юристу Ярославу Фурʼяці за особистий супровід усіх процесів. Їх ефективна комунікація та вміння передбачити потенційні ризики відіграли значну роль у нашій співпраці. Оперативність та готовність фірми надавати вичерпні юридичні консультації у відповідь на наші запити міцно закріпили за нею статус надійного партнера, якому можна довіряти.

ДП "Державне Київське конструкторське бюро "ЛУЧ"

Правовий Альянс захистив наші права та інтереси в принциповій та важливій для нас справі щодо стягнення значної суми заборгованості. Наш юридичний партнер продемонстрував відмінну експертизу та високий рівень знань судового процесу, законодавства щодо зовнішньоекономічних операцій, особливостей виконання договорів комісії та специфіки діяльності ДП "ДержККБ "ЛУЧ", представляючи нашу компанію у суді. Попри суперечливу позицію іншої сторони та відсутність у неї окремої документації, важливої для справи, адвокати Правового Альянсу змогли довести порушення наших прав та закріпити попереднє рішення суду в апеляційній інстанції. Хочемо відзначити роботу партнера Віталія Савчука та старшого юриста Ярослава Фурʼяки за комплексний підхід до вирішення спору, а також за сміливість у виборі стратегії захисту наших інтересів та наполегливість у збиранні доказової бази. Ми впевнено рекомендуємо Адвокатське обʼєднання "Правовий Альянс (Київ)" як перевіреного юридичного консультанта та ділового партнера. Свій досвід співпраці ми вважаємо максимально ефективним та результативним.

Geneva Laboratories Limited

Ми співпрацюємо з Правовим Альянсом з 2016 року з метою захисту прав інтелектуальної власності (ІВ) компанії, а також для усунення контрафактної продукції та продукції, що незаконно ввезена на ринок України або вивезена з нього. Наші проєкти у співпраці з Правовим Альянсом включали, серед іншого, успішне представництво в суді у спорі про доменне ім'я, направлення листів з вимогою про припинення порушення прав інтелектуальної власності, супровід та надання юридичних консультацій щодо включення торговельних марок до митного реєстру тощо. Партнер Віталій Савчук та його команда надали нам високоякісні послуги з унікальним та професійним підходом. Ми отримали кваліфікований аналіз ситуації та ґрунтовний юридичний висновок з можливими підходами та рішеннями, які виявилися успішними. Сьогодні ми продовжуємо нашу співпрацю і з упевненістю можемо рекомендувати юридичну фірму Legal Alliance як партнера, якому можна довірити юридичні проєкти будь-якої складності.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї