uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

147
2D-кодування ліків: з 2026 р. поблістерно відпускати деякі ліки буде неможливо
У межах аналітичного форуму "Фармапогляд–2024", який відбувся 15.02.2024 р. у Києві, Дмитро Алешко, керуючий партнер юридичної фірми LA, ознайомив учасників з етапами впровадження національної системи верифікації лікарських засобів. Аптека.ua, 15.02.2024
570
Партнери та радниця юридичної фірми LA названі серед лідерів практик 2023
За результатами щорічного національного ренкінгу "Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України 2023" керуючий партнер Дмитро АЛЕШКО визнаний серед 100 провідних юристів країни та серед лідерів практики Медичне право / Фармацевтика.
628
Наслідки зупинення дії нового переліку безрецептурних лікарських засобів, заборонених до рекламування
Щойно фармацевтичний ринок почав оговтуватися від ухвалення нового Переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта, наказом МОЗ від 02.11.2023 р. № 1894 зупинено його дію до 1 березня 2024 р. Щоб зрозуміти правові наслідки цих подій, важливо зупинитися на деяких аспектах.​
508
Нещодавні законодавчі зміни, спрямовані на зміцнення практики виписування рецептів лікарями
17 жовтня МОЗ були затверджені нормативні зміни, згідно з якими в паперових та е-рецептах вказується міжнародна непатентована назва лікарських засобів із обов'язковим зазначенням форми випуску та дози.
594
Новаторські підходи АМКУ в регулюванні ринкової влади покупців
24 жовтня 2023 року Антимонопольний комітет України надав рекомендаційні роз'яснення щодо особливостей визначення товарних меж ринку за наявності ознак одноосібної або колективної влади покупця. Йдеться про новий підхід Комітету до застосування конкурентного законодавства. - Ангеліна Фурман, ЛІГА:ЗАКОН.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї