uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

173
WWL Life Sciences 2024: Дмитро Алешко рекомендований у регуляториці
Цьогорічне дослідження WWL Life Sciences 2024 в черговий раз визнало керуючого партнера LA Law Firm серед провідних юристів світу.
298
Трудові зміни 2024: останні новації КЗпП
Нові ініціативи - чи передбачаються принципові зміни в організації та регулюванні трудових відносин? - Анна Мінакова, молодша юристка LA Law Firm, LIGA ZAKON.
222
Основні аспекти залучення транспортних засобів громадян під час мобілізації
Останнім часом у суспільстві та медіапросторі активно обговорюється обов'язок громадян надавати власні транспортні засоби для задоволення потреб ЗСУ та інших військових формувань.
330
Нове регулювання у сфері мобілізації: стан розгляду законопроєкту, запропоновані та прийняті зміни
На заміну законопроєкту № 10378 від 25.12.2023 року, у Верховній Раді України 30.01.2024 року було зареєстровано законопроєкт № 10449, яким пропонується внесення змін до законодавства у сфері військової служби, мобілізації та військового обліку. На 84 сторінках Законопроєкту відображено пропозиції щодо низки концептуальних змін до 15 нормативних актів.
424
Баланс на межі: конкурентні виклики фармацевтичного ринку України
​Фармацевтичний ринок завжди перебуває у фокусі уваги Антимонопольного комітету України (АМКУ) з огляду на свою соціальну важливість. Додаткових проблем додає низка специфічних рис цього ринку. Передусім та обставина, що на ньому багато товарів (лікарських засобів), які досить складно замінити, тобто їх виробники потенційно можуть займати монопольне (домінуюче) становище.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї