ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Верховний Суд підтримав позицію Правового Альянсу у нестандартному питанні

Господарський процесуальний кодекс України надав можливість учаснику юридичної особи, який володіє 10 і більше відсотками статутного капіталу, подати в інтересах такої компанії позов про відшкодування збитків, заподіяних їй її ж посадовою особою (ст. 54).

Незважаючи на новизну норми та відсутність судової практики, юристи Правового Альянсу застосували 54 статтю для захисту інтересів клієнта. Компанія перебуває у процесі про банкрутство, тому позовну заяву було подано саме у складі справи про банкрутство. Суди перших двох інстанцій не погоджувались з позицією Правового Альянсу, вирішивши, що подібні заяви слід подавати як окремий позов.

Але Верховний Суд підтримав позицію Правового Альянсу та дійшов висновку – спори за ст. 54 кодексу, пов’язані з суб’єктом, який перебуває у процесі банкрутства, впливають на ліквідаційну масу та інші істотні для процесу обставини. Відтак, повинні розглядатись в межах одного провадження – справи про банкрутство.

Інтереси клієнта захищали радник Віталій Савчук у тандемі з юристом Наталією Абрамович.


Зв'язатись з юристами: радник Віталій Савчук, savchuk@l-a.com.ua; юрист Наталія Абрамович, abramovych@l-a.com.ua

1790

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї