uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

Юристи Правового Альянсу відстояли інтереси міжнародного виробника косметики в доменному спорі

Команда практики інтелектуальної власності ЮК "Правовий Альянс" успішно завершила справу про доменний спір в інтересах міжнародного виробника косметичних засобів.

Складність цього проекту полягала в неоднозначності судової практики, що склалася у справах із доменних спорів. В Україні законодавче регулювання таких питань досить обмежене. Це створює значні складності для сумлінних позивачів в реалізації їх прав. Зокрема, такі аспекти як переделегування доменного імені на користь нового власника і анулювання реєстрації доменного імені не врегульовані законом зовсім, що породжує неоднозначну судову практику.

Проте, команді Правового Альянсу вдалося в найкоротші терміни встановити власника доменного імені, що порушує торговельну марку Клієнта, а також домогтися забезпечувальногг заходу у вигляді заборони внесення будь-яких змін до реєстраційних даних і заборони на переделегування спірного доменного імені протягом судового процесу.

У процесі роботи над проектом між сторонами пройшли переговори, які привели до мирової угоди. Клієнт отримав доменне ім'я в своє розпорядження значно швидше, ніж це зазвичай відбувається в цій категорії справ.

Юридичний супровід проекту здійснювали партнер Ілля Костін і старший юрист Віталій Савчук.

36029

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї