uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Юристами Правового Альянсу розроблено глобальну політику розміщення рекламних матеріалів в Інтернет для аптечної мережі

Юристи Правового Альянсу – практики реклами і промоції на чолі з партнером Олексієм Бежевцем – розробили глобальну політику розміщення рекламних матеріалів щодо лікарських засобів, виробів медичного призначення та косметики в Інтернет для однієї з найбільших аптечних мереж України.

При формуванні політики, зокрема, було враховано актуальні позиції Антимонопольного комітету України щодо недопустимості зазначення в рекламних та промоційних матеріалах щодо лікарських засобів інформації про те, що вони можуть бути застосовані для лікування COVID-19 чи наслідків цієї хвороби. Також було враховано правову невизначеність стосовно можливості розглядати онлайн-ресурси в якості спеціалізованих видань на медичну тематику (де можуть розміщуватися рекламні матеріали щодо Rx препаратів) у разі, якщо такі ресурси не мають офлайнових відповідників, належним чином зареєстрованих як таке видання.


З питань реклами і промоції, комплаєнс та корпоративного права звертайтесь, будь ласка, до Олексія Бежевця, партнера Правового Альянсу, bezhevets@l-a.com.ua.

З питань конкурентних відносин звертайтесь, будь ласка, до Андрія Горбатенка, партнера Правового Альянсу, gorbatenko@l-a.com.ua
3894

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї