ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Створення спеціального механізму оцінки компетентності співробітників

В січні 2019 року команда ЮК “Правовий Альянс” успішно завершила проект по вдосконаленню системи управління персоналом компанії-клієнта. Істотні зміни, запроваджені Правовим Альянсом, полягають у створенні спеціального механізму оцінки компетентності співробітників компанії, який дозволяє застосовувати санкції у випадку отримання негативних результатів оцінки.

Потреба клієнта в запровадженні спеціального механізму оцінки персоналу викликана недоліками чинного законодавства. Зокрема, порядок проведення атестацій, передбачений ЗУ “Про професійний розвиток працівників”, досить важко застосовувати в сучасних трудових відносинах в реальному секторі економіки.

В рамках проекту, юристами Правового Альянсу було розроблено пакет необхідних внутрішніх документів для компанії-клієнта, на підставі яких остання отримала можливість, з одного боку, ефективно управляти фаховим рівнем працівників, а з іншого - мінімізувати ризики появи трудових спорів, пов’язаних зі звільненням.

Такий інструмент надає компанії-клієнту можливість оперативно реагувати на якісні показники кадрової складової компанії та дозволяє підтримувати конкурентний рівень на ринку України.

У процесі юридичного оформлення процедури проведення оцінки компетентності працівників клієнта взяли участь: партнер ЮК “Правовий Альянс” Ілля Костін kostin@l-a.com.ua та молодший юрист Ярослав Фур’яка.

2102

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї