uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс виграв справу про стягнення штрафних санкцій за непоставлений товар

У жовтні п.р. команда Юридичної компанії «Правовий Альянс» успішно здійснила представництво інтересів дистриб'ютора медичних виробів для гемодіалізу в судовій справі про стягнення штрафних санкцій за непоставлений товар.

Спір виник в результаті відхилення виробником-нерезидентом усіх заявок Клієнта на поставку медичних виробів і повного припинення їх поставок на територію України. Це послужило причиною неможливості виконати свої зобов'язання з постачання з боку Клієнта, що спричинило нарахування штрафних санкцій та ініціювання його контрагентом в Україні подальшого судового розгляду.

Проте 25 жовтня п.р. Господарський суд м. Києва, взявши до уваги зібрані докази і детально вивчивши всі обставини договірних відносин між сторонами процесу, прийняв рішення про відхилення вимог позивача в повному обсязі.

Супервайзером проекту виступила Наталія Лавренова, адвокат, радник Юридичної компанії «Правовий Альянс».

8484

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї