uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відзначений в національному конкурсі з корпоративної соціальної відповідальності

12 квітня в Києві відбувся IX Національний конкурс бізнес-кейсів з корпоративної соціальної відповідальності, організований Центром "Розвиток соціальної корпоративної відповідальності" за підтримки видавництва "Юридична Газета", компанії "EY" і проекту "Платформа зростання зеленої економіки".

Юридична компанія "Правовий Альянс" взяла участь в конкурсі з проектом "VOЇNY", який був реалізований спільними зусиллями компанії і ще двох партнерів - Агентства Republic і Корпусу захисників революції гідності. У фокусі проекту - вшанування пам'яті загиблих воїнів та виховання у молоді патріотизму і поваги до загиблих героїв.

За результатами конкурсу проект було відзначено відразу в двох номінаціях - "Кращий кейс з впровадження цілі ООН "Світ і справедливість" і "Кращий кейс Pro Bono за версією "Юридичної Газети".

"На сьогодні дане питання є болючим і суспільно важливим в умовах відсутності в Україні уніфікованої церемонії поховання загиблих військових і надання їм належної поваги системно і на державному рівні. Країна повинна пам'ятати і шанувати пам'ять своїх героїв. Суспільство без пам'яті приречене на занепад" - коментує Олексій Бежевець, партнер ЮК" Правовий Альянс ".
3384

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї