ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв права клієнта на торговельну марку «Еспумізан» в суді апеляційної інстанції

29 вересня ц.р. Київський апеляційний господарський суд підтвердив правову позицію юристів Юридичної компанії «Правовий Альянс» у справі про часткове визнання недійсними наказів Міністерства охорони здоров'я України про реєстрацію нового лікарського засобу, назва якого схожа з торговельною маркою «Еспумізан», що належить німецькій фармацевтичній компанії Berlin-Chemie AG (Menarini Group).

Так, в грудні 2013 року суд першої інстанції, грунтуючись на результатах судової експертизи, заборонив компанії-конкуренту використання найменування, подібного до ступеня змішання торговельної марки.

У ході розгляду справи судом апеляційної інстанції було проведено дві додаткові судові експертизи та соціологічне опитування споживачів, результати яких істотно доповнили доказову базу команди Правового Альянсу та переконали суд у правомірності представлених юристами доводів.

Представництво інтересів Клієнта здійснювали провідні фахівці практики інтелектуальної власності - партнер Ілля Костін і радник Наталія Лавренова.

6465

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї