uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс відстояв інтереси клієнта у справі про накладення арешту

25 січня ц.р. Апеляційний суд. м. Києва своїм рішенням підтвердив правову позицію адвокатів практики кримінального права АО “Правовий Альянс”, які представляли інтереси клієнта у справі про накладення арешту на майно компанії.

В результаті було скасовано арешт, накладений на грошові кошти на банківському рахунку в розмірі декількох мільйонів гривень, та видаткові операції.

Скасована ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України ґрунтувалась на декількох основних підставах. Перша із них - це необхідність збереження речових доказів, незважаючи на те, що безготівкові кошти не відповідають критеріям речових доказів згідно з ст. 98 КПК України. Друга - можливість конфіскації майна, хоча цей захід кримінально-правового характеру не може бути застосований до юридичної особи в межах кримінального провадження, що відбувалось.

Таким чином, саме завдяки АО «Правовий Альянс» безпідставний арешт було знято, а компанія отримала змогу продовжувати свою діяльність.

Представництво інтересів клієнта здійснював адвокат АО “Правовий Альянс” Ілля Костін

.

5861

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї