uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс - юридичний радник проекту SAFEMed

У квітні стали відомі результати тендеру на надання юридичної підтримки Проекту з впровадження Національного переліку основних лікарських засобів і створення Агентства оцінки медичних технологій (ОМТ) в Україні, проведеного організацією Management Sciences for Health в рамках проекту USAID / SAFEMed.

За підсумками тендеру команду Правового Альянсу було обрано юридичним радником проекту SAFEMed з надання технічної допомоги Уряду України, Міністерству охорони здоров'я і Експертній комітету з відбору та використання основних лікарських засобів для підвищення прозорості роботи фармацевтичної системи України, здійснення консультацій з питань затвердження Національної політики лікарських засобів, розробки нормативної бази для створення і функціонування Агентства ОМТ, юридичного супроводу процесів, пов'язаних з дією Національного переліку основних лікарських засобів, а також переходу на електронну модель документообігу.

"Попереду нас чекає багато цікавої та креативної роботи, від якої залежить розвиток і ефективність фармацевтичної системи, а також поліпшення доступу до лікарських засобів" - коментує Дмитро Алешко, партнер ЮК "Правовий Альянс".

Management Sciences for Health - міжнародна некомерційна організація, яка вже протягом більше 45 років співпрацює з урядами, громадянським суспільством, приватним сектором і тисячами медичних працівників на локальному рівні, з метою зміцнення системи охорони здоров'я, розширення доступу до ліків і послуг, поліпшення якості медичної допомоги .

5996

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї