uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс представляє інтереси IT-компанії в кримінальній справі про несанкціонований доступ до автоматизованих систем

Адвокати практики кримінального права ЮК "Правовий Альянс" Ілля Костін та Ірина Шляховська успішно представили інтереси ІТ-компанії в кримінальній справі, пов'язаній з несанкціонованим доступом до автоматизованих систем.

17 лютого ц.р. за ухвалою суду в IT-компанії було проведено обшук, в ході якого було вилучено все майно компанії, включаючи техніку та документацію, а також особисті речі більше двадцяти співробітників компанії. Причиною проведення обшуку стало досудове розслідування несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, яке, на думку слідчих органів, було здійснено з використанням ресурсів, що належать ІТ-компанії. В результаті на майно, включаючи вилучені мобільні телефони співробітників, було накладено арешт.

У зв'язку з цим юристами Правового Альянсу було оскаржено постанову про накладення арешту, опрацьовано 26 клопотань про зняття арешту з майна та стільки ж скарг про зобов'язання повернути майно, а також 26 заяв про відвід слідчої групи. Кримінальне провадження триває донині. На даний момент завдяки зусиллям адвокатів скасовано арешт на особисті речі співробітників і ведеться робота над остаточним поверненням майна компанії і особистих речей співробітників.

8820

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї