uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Правовий Альянс успішно відстояв у суді позицію медичної клініки в спорі з пацієнтом

Адвокати Юридичної компанії «Правовий Альянс» успішно захистили інтереси Клієнта, одного з лідерів ринку приватних медичних послуг, в судовому спорі про стягнення моральної та матеріальної шкоди.

За два роки після наданих медичних послуг пацієнтка звернулася в суд із позовом про стягнення понад 300 000 грн. моральної та матеріальної шкоди. Вимоги позивача ґрунтувалися на припущенні про неякісне й неповне надання медичного обслуговування.

Позиція захисту була заснована на недостовірному інформуванні пацієнтом лікаря про скарги і рекомендації раніше відвідуваних лікарів, а також відсутності причинно-наслідкового зв'язку між діями лікаря та станом пацієнта.

Оцінивши всі матеріали справи, пояснення сторін і докази, 6 вересня ц.р. Дарницький районний суд м. Києва прийняв рішення, яким відмовив позивачу в задоволенні позовних вимог, підтвердивши належне надання медичних послуг пацієнтці й необґрунтованість претензій.

Представництво інтересів Клієнта здійснювала адвокат, радник Наталія Лавренова.

4187

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї