ru uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Команду Правового Альянсу обрано юридичним радником проекту SAFEMed

Починаючи з квітня 2019 року Юридична компанія "Правовий Альянс" продовжила роботу із правового супроводу діяльності програми USAID / SAFEMed, що адмініструється організацією Management Sciences for Health (MSH). Програма спрямована на створення підрозділу / функції HTA, вдосконалення методології впровадження Національного переліку основних лікарських засобів і кількісної оцінки державних закупівель лікарських засобів.

За підсумками проведеного на початку року тендера команду Правового Альянсу обрано юридичним радником проекту SAFEMed з надання технічної допомоги Уряду України, Міністерству охорони здоров'я і Національній службі охорони здоров'я України (НСЗУ). В рамках поставлених завдань юристи компанії здійснюватимуть правовий супровід з метою вдосконалення управлінських процесів у фармацевтичному секторі України, оптимізації фінансування фармацевтичного сектору і поліпшення доступності та належного використання лікарських засобів в Україні в рамках процесу реформи охорони здоров'я.

Нагадаємо, що рік тому, у квітні 2018 року, Правовий Альянс був також обраний юридичним радником Проекту, і в протягом року здійснював юридичний супровід з питань затвердження Національної політики лікарських засобів, розробки нормативної бази для створення і функціонування Агентства ОМТ, юридичного супроводу процесів, пов'язаних з дією Національного переліку основних лікарських засобів, а також переходу на електронну модель документообігу.

"SAFEMed - важливий для України проект, що дозволяє вирішувати завдання, пов'язані з подальшим реформуванням фармацевтичного сектора за такими напрямками, як: реімбурсація, боротьба з фальсифікованими лікарськими засобами, впровадження оцінки медтехніки в Україні. Сподіваємося, що ЮК "Правовий Альянс" принесе користь українським пацієнтам, працюючи над цим проектом", - коментує Дмитро Алешко, партнер ЮК" Правовий Альянс".

***

Management Sciences for Health - міжнародна некомерційна організація, яка понад 40 років співпрацює з урядами, громадянським суспільством, приватним сектором і тисячами медичних працівників на локальному рівні, з метою зміцнення системи охорони здоров'я, розширення доступу до ліків і послуг, а також поліпшення якості медичної допомоги. MSH реалізує в Україні програму "Безпечні, доступні і ефективні ліки для українців" (SAFEMed - Safe, Affordable, and Effective Medicines).

2179

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї