uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Клієнт Правового Альянсу успішно пройшов процедуру комплаєнс аудиту

Глобальна фармацевтична компанія, що працює в Україні через своє представництво, пройшла незалежний аудит щодо дотримання вимог міжнародного та національного законодавства при здійсненні реклами та промоції лікарських засобів на території України.

Юридична компанія “Правовий Альянс” впродовж багатьох років супроводжує та, фактично, побудувала всю систему комплаєнсу для українського офісу.

Результати незалежного аудиту показали відповідність усіх практик і процедур, що застосовуються Клієнтом, вимогам національного та міжнародного законодавства, завдяки юристам практики антикорупційного комплаєнсу та ділової етики під керівництвом партнера Олексія Бежевця, яка забезпечила бездоганний сервіс.

2789

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї