uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Адвокатами Правового Альянсу захищені інтереси клієнта – депутата Київської обласної ради

У серпні 2017 клієнтові АО "Правовий Альянс", депутату облради Київської області, прокуратурою Київської області було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем. За версією прокуратури, наш клієнт, будучи головою районної адміністрації підписав ряд розпоряджень, якими забрав землі у держпідприємства і передав незаконно фізособам в приватну власність, чим заподіяв збитків державі у розмірі 39 млн. грн.

Адвокатами АО "Правовий Альянс" була розроблена і втілена стратегія захисту, яка в підсумку призвела до винесення прокурором на стадії досудового розслідування постанови про закриття провадження щодо нашого клієнта.

Відносно результативності дій сторони захисту варто відзначити, що спочатку прокуратура просила запобіжний захід у вигляді арешту або застави в розмірі 39 млн. грн., при цьому суд 1-ї інстанції обрав заставу в розмірі 4 млн. грн., апеляційна інстанція замінила запобіжний захід на особисту поруку народного депутата України і в подальшому, при продовженні санкції, Печерським судом Києва запобіжний захід було взагалі скасовано.

У процесі захисту адвокатами вдалося встановити ряд порушень з боку слідчої прокуратури, в зв'язку з чим слідчим і прокурорам були заявлені відводи. Також адвокатами були зібрані докази невинності клієнта.

За підсумком проведення досудового розслідування і досягнення граничного терміну його проведення (12 міс.), прокуратурою було винесено постанову про закриття провадження щодо клієнта в зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину.

Представництво інтересів Клієнта здійснювали адвокати АО "Правовий Альянс" - радник Тарас Безпалий та партнер Ілля Костін.

4273

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї