uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

650
Перемога у процесі, пов’язаному з наслідками впливу COVID-19 на бізнес
Правовий Альянс успішно захистив інтереси компанії-клієнта у судах трьох інстанцій у спорі про стягнення попередньої оплати за договором про надання послуг.
1693
Правовий Альянс повернув Клієнту кошти у розмірі 2,4 млн доларів США за товар, переданий на комісію
Правовий Альянс успішно захистив інтереси Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у спорі про стягнення заборгованості у сумі 2,4 млн доларів США.
2286
Невдала спроба податківців оскаржити рішення після програшу у двох інстанціях
Після успішного підтвердження рішення в апеляційному суді, яким скасовано податкові повідомлення-рішення на мільйони гривень, адвокатам Правового Альянсу довелося брати активну участь ще й у суді касаційної інстанції попри невідкрите касаційне провадження
2316
Реструктуризація фармацевтичного бізнесу у Казахстані
Нещодавно Правовий Альянс допоміг клієнту у зміні моделі ведення бізнесу у Республіці Казахстан. Клієнт прийняв рішення припинити роботу свого локального офісу та передати функції з управління окремими бізнес-процесами своїм партнерам.
5399
SAFEMed продовжує роботу щодо зміцнення законодавства у фармацевтичній галузі
Підготовлено зміни до наказу МОЗ №360, направлені на посилення контролю за обігом наркотичних лікарських засобів, відпуск яких на сьогодні здійснюється як за електронними, так і за паперовими рецептами

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї