uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

874
Перемога у процесі, пов’язаному з наслідками впливу COVID-19 на бізнес
Правовий Альянс успішно захистив інтереси компанії-клієнта у судах трьох інстанцій у спорі про стягнення попередньої оплати за договором про надання послуг.
1871
Правовий Альянс повернув Клієнту кошти у розмірі 2,4 млн доларів США за товар, переданий на комісію
Правовий Альянс успішно захистив інтереси Державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у спорі про стягнення заборгованості у сумі 2,4 млн доларів США.
2471
Невдала спроба податківців оскаржити рішення після програшу у двох інстанціях
Після успішного підтвердження рішення в апеляційному суді, яким скасовано податкові повідомлення-рішення на мільйони гривень, адвокатам Правового Альянсу довелося брати активну участь ще й у суді касаційної інстанції попри невідкрите касаційне провадження
2530
Реструктуризація фармацевтичного бізнесу у Казахстані
Нещодавно Правовий Альянс допоміг клієнту у зміні моделі ведення бізнесу у Республіці Казахстан. Клієнт прийняв рішення припинити роботу свого локального офісу та передати функції з управління окремими бізнес-процесами своїм партнерам.
5680
SAFEMed продовжує роботу щодо зміцнення законодавства у фармацевтичній галузі
Підготовлено зміни до наказу МОЗ №360, направлені на посилення контролю за обігом наркотичних лікарських засобів, відпуск яких на сьогодні здійснюється як за електронними, так і за паперовими рецептами

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї