uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

LA LAW FIRM (Legal Alliance) — українська юридична фірма, яка здійснює комплексний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

НАШІ КЛІЄНТИ працюють у галузі охорони здоровʼя та фармацевтики, медичних виробів, косметичної продукції, дієтичних добавок, а також представляють медичні установи і заклади охорони здоровʼя.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали LA Law Firm своїм юридичним радником.

YOUR ULTIMATE PARTNER IN PHARMA & HEALTHCARE

LA Law Firm (раніше - Юридична фірма "Правовий Альянс") здійснює комплексний юридичний супровід національних і міжнародних компаній в Україні, країн Центральної та Східної Європи і Центральної Азії, починаючи з 1995 року.

Завдяки багаторічному досвіду роботи та унікальній експертизі ми є визнаним лідером в області фармацевтики, медицини та охорони здоров'я.

Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг і консультуємо з питань ведення бізнесу фармкомпанії і дистриб'юторів, виробників медвиробів, установи охорони здоров'я, біотехнологічні компанії, виробників ветеринарної продукції, виробників і дистриб'юторів косметичних виробів та надаємо професійну підтримку компаніям в інших сферах економіки. Також захищаємо інтереси юридичних осіб і приватних клієнтів в судах.


Визнання


LA Law Firm, а також партнери та радники фірми щорічно отримують високу оцінку і визнання своєї роботи, досвіду та експертизи в різних юридичних практиках за результатами досліджень авторитетних міжнародних рейтингів і видань.

Зокрема, відзначені наші наступні практики:

  • The Legal 500 EMEA 2012-2024: інтелектуальна власність, конкурентне право, корпоративне та комерційне право, вирішення спорів, трудове право, кримінальне право, податкове право.
  • Who's Who Life Sciences Lawyers 2013-2024: регуляторика, право інтелектуальної власності / патентні суперечки, міжнародні транзакції в області фармацевтичного права, відповідальність товаровиробника.
  • The LMG Life Sciences Awards 2024: серед топ-п’яти юридичних фірм у галузі Life Sciences, визнаних у категоріях UKRAINE Firm of the Year, Antitrust & Competition Firm of the Year, Corporate Firm of the Year, White Collar Crime Firm of the Year. Раніше - Національна фірма року у Чорноморському регіоні 2021. У 2022 та 2023 роках є фіналістом у номінації Юридична фірма року Східної Європи.
  • The Best Lawyers in Ukraine 2015-2022: life sciences, регуляторика, право інтелектуальної власності, вирішення спорів, корпоративне, податкове, рекламне, конкурентне / антимонопольне право, арбітраж та медіація, інформаційні технології, кримінальне право.
  • Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2016-2023, Юридична Газета: медичне право / фарма, GR та регуляторна діяльність, інтелектуальна власність, антимонопольне право / державні закупівлі, корпоративне право / M&A, кримінальне право, White Collar Crime, захист бізнесу.
  • Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України 2015-2021, Юридична Газета: фармацевтична регуляторика, медичне право, кримінальне право і процес.
  • Ukrainian Law Firms. A handbook for Foreign Clients 2010-2022: фармацевтика та охорона здоров'я, регуляторика, конкурентне право, інтелектуальна власність, судовий процес, корпоративне право, податки та трансфертне ціноутворення, трудове та кримінальне право.


Професійна спільнота


Ми працюємо над розбудовою професійних відносин для покращення якості послуг, спільноти та професії.

Компанія представлена в Комісії з питань діяльності фармацевтичної галузі Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України, Громадській Раді при Антимонопольному комітеті України, бере активну участь в діяльності Європейської Бізнес Асоціації та є членом міжнародної мережі незалежних юридичних фірм Eurojuris International.

Ми є ексклюзивним юридичним партнером професійних асоціацій: AIPM Ukraine (Асоціація представників іноземних виробників лікарських засобів), Асоціації виробників інноваційних ліків "APRAD", Комітету з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації, а також співпрацюємо з Асоціацією "Оператори ринку медичних виробів". У 2011 році Правовий Альянс виступила ініціатором створення Комітету з фармацевтичноо права при Асоціації правників України - одному з найбільших об'єднань юристів у країні.


Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї