uk ru en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS

Юридична фірма «Правовий Альянс» здійснює комплексний юридичний супровід національних і міжнародних компаній в Україні і СНД, починаючи з 1995 року.

Завдяки багаторічному досвіду роботи та унікальній експертизі Правовий Альянс є визнаним лідером в області фармацевтики, медицини та охорони здоров'я.

Ми надаємо широкий спектр юридичних послуг і консультуємо з питань ведення бізнесу фармкомпанії і дистриб'юторів, виробників медвиробів, установи охорони здоров'я, біотехнологічні компанії, виробників ветеринарної продукції, виробників і дистриб'юторів косметичних виробів та надаємо професійну підтримку компаніям в інших сферах економіки. Також захищаємо інтереси юридичних осіб і приватних клієнтів в судах.


Цифри та фактиВизнання


Правовий Альянс, а також партнери та радники фірми щорічно отримують високу оцінку і визнання своєї роботи, досвіду та експертизи в різних юридичних практиках за результатами досліджень авторитетних міжнародних рейтингів і видань.

Зокрема, відзначені наступні практики Правового Альянсу:

  • The Legal 500 EMEA 2012-2022: інтелектуальна власність, конкурентне право, корпоративне та комерційне право, вирішення спорів, трудове право, кримінальне право, податкове право.
  • Who's Who Life Sciences Lawyers 2013-2022: фармацевтична регуляторика, право інтелектуальної власності / патентні суперечки, міжнародні транзакції в області фармацевтичного права, відповідальність товаровиробника.
  • Вибір клієнта. Топ-100 кращих юристів України 2015-2021 від Юридичної Газети: фармацевтична регуляторика, медичне право, кримінальне право і процес.
  • Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України 2016-2021 від Юридичної Газети: медичне право / фармацевтика, IT / медіа-право, антимонопольне право.
  • The Best Lawyers in Ukraine 2015-2022: life sciences, регуляторика, право інтелектуальної власності, вирішення спорів, корпоративне, податкове, рекламне, конкурентне / антимонопольне право, арбітраж та медіація, інформаційні технології, кримінальне право.
  • Ukrainian Law Firms. A handbook for Foreign Clients 2010-2021: фармацевтика та охорона здоров'я, регуляторика, конкурентне право, інтелектуальна власність, судовий процес, корпоративне право, трудове право та вирішення спорів.
  • The LMG Life Sciences Awards 2021: серед п’яти юридичних фірм у галузі Life Sciences, визнаних у категорії Національна фірма року у Чорноморському регіоні.


Професійна спільнота


Ми працюємо над розбудовою професійних відносин для покращення якості послуг, спільноти та професії.

Компанія представлена в Комісії з питань діяльності фармацевтичної галузі Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України, Громадській Раді при Антимонопольному комітеті України, бере активну участь в діяльності Європейської Бізнес Асоціації.

Ми є ексклюзивним юридичним партнером професійних асоціацій: AIPM Ukraine (Асоціація представників іноземних виробників лікарських засобів), Асоціації виробників інноваційних ліків "APRAD", Комітету з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації, а також співпрацюємо з Асоціацією "Оператори ринку медичних виробів". У 2011 році Правовий Альянс виступила ініціатором створення Комітету з фармацевтичноо права при Асоціації правників України - одному з найбільших об'єднань юристів у країні.


Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї