uk en
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Фармацевтична регуляторика

Юридична компанія «Правовий Альянс», заснована в 1995 році, сьогодні є однією з провідних спеціалізованих юридичних фірм України, що обслуговує переважно фармацевтичну індустрію на території України і низки країн СНД.

Ведення своїх проектів нам довіряють компанії, що представляють індустрії фармацевтики, виробів медичного призначення, товарів народного споживання, медицини, ветеринарії, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

Практика фармацевтичної регуляторики Правового Альянсу неодноразово відзначена міжнародними та національними дослідженнями:

Компанія представлена в Громадській Раді при Антимонопольному комітеті України, бере активну участь у діяльності робочої групи з фармацевтики Некомерційного партнерства «Сприяння розвитку конкуренції в країнах СНД».

Ми є ексклюзивним юридичним партнером професійних асоціацій: AIPM Ukraine (Асоціація представників іноземних виробників лікарських засобів), а також співпрацюємо з Асоціацією виробників інноваційних ліків (APRAD), Асоціацією "Оператори ринку медичних виробів". У 2011 році Правовий Альянс виступила ініціатором створення Комітету з фармацевтичного права при Асоціації правників України - одному з найбільших об'єднань юристів у країні.

З 2004 року ми є членами Американської торговельної палати, партнери та юристи Компанії активно беруть участь у діяльності Асоціації правників України, Асоціації адвокатів України, Міжнародної асоціації адвокатів (IBA), Міжнародної асоціації молодих юристів, Міжнародної асоціації власників товарних знаків (INTA), Міжнародної групи з захисту фармацевтичних товарних знаків (PTMG).

Доказом найвищої якості наших послуг є сертифікація системи менеджменту якості компанії відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2008, а також страхування професійної відповідальності в інтересах наших клієнтів.

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї