uk ru
LIFE SCIENCES LAWYERS | UKRAINE & CIS
Menu

ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС — юридична компанія, що супроводжує бізнес-інтереси національних, іноземних і міжнародних компаній на території України та ряду країн СНД.

НАШІ КЛІЄНТИ представляють індустрії фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, косметики, парафармацевтики, хімії, біотехнології, сільського господарства та продуктів харчування.

ПРОВІДНІ АСОЦІАЦІЇ — AIPM Ukraine, APRaD та Комітет з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації обрали Правовий Альянс своїм юридичним радником.

Уряд визначив як відшкодовувати вартість ліків, відпущених за паперовими рецептами до 31 березня 2019 р.

16 липня набрала чинності постанова КМУ від 26.06.2019 р. № 577. Даним актом Уряд вніс зміни до п. 2 постанови КМУ від 27 лютого 2019 р. № 135 «Деякі питання реімбурсації лікарських засобів».

Згідно з постановою розпорядники бюджетних коштів зможуть здійснити відшкодування вартості лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки» та були реалізовані населенню за паперовими рецептами. Нагадаємо, з переходом адміністрування програми реімбурсації до Національної служби здоров’я України, починаючи з 1 квітня 2019 р., препарати відпускаються виключно за електронними рецептами.

Відшкодування коштів за паперовими рецептами буде відбуватись за рахунок залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Для цього аптеки повинні подати до розпорядників бюджетних коштів звіти про лікарські засоби, відпущені до 31 березня 2019 р. (включно). Форму відповідного звіту затверджено постановою КМУ № 577.

Крім того, місцевим радам надано дискрецію, у разі потреби додатково понад обсяги зазначеної вище субвенції приймати рішення щодо здійснення реімбурсації лікарських засобів, відпущених суб’єктами господарювання до 31 березня 2019 р. (включно), з місцевих бюджетів.

Таким чином, прийняття постанови КМУ №577 вирішує питання виплати аптекам заборгованості, що виникла внаслідок реалізації лікарських засобів до 1 квітня 2019 р.

468

Якщо Ви помітили помилку, будь ласка, виділіть та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї